Neapsigaukite: vietoje ankstyvos „Windows 11“ instaliacijos galite gauti pavojingą virusą

Neapsigaukite: vietoje ankstyvos „Windows 11“ instaliacijos galite gauti pavojingą virusą

Lukas Snarskis

2021-07-25, 16:00

JAV milžinė „Microsoft“ dar visai neseniai pristatė didžiausią „Windows“ operacinės sistemos atnaujinimą per pastaruosius metus. Ir nors „Windows 11“ jau pademonstruota oficialiai, tačiau prieinama ji taps tik spalio mėnesį. Nepaisant to, internete jau kuris laikas galima rasti instaliacijos failus, kurie suteikia galimybę išbandyti naująją platformą.

Dabar paaiškėjo, jog kai kurie internete prieinami „Windows 11“ ISO failai, kurie pateikiami neoficialiuose kanaluose, gali būti apkrėsti virusais, skelbia „Kaspersky“. Pranešama, kad kai kurios prieinamos versijos yra užkrėstos „Trojan“ virusu. Kaip pavyzdys, pateikiamas „86307_windows 11 build 21996.1 x64 + activator.exe“ instaliacijos failas, kuris užima 1,75 GB.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Windows-11_2021-07-25-103501_tszj

Ir nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kaip įprastinė instaliacija, tačiau pagrindinis jos tikslas yra kiek kitoks. Pagrindinis tikslas – parsiųsti ir įdiegti visai kitą failą, o tuomet ekrane pasirodo sutikimas, kurį suteikus įdiegiama žalinga programinė įranga. „Kaspersky“ teigimu, tokios įrangos įdiegimas gali siekti gauti vartotojų slaptažodžius, o taip pat gali apkrėsti Jūsų kompiuterį kitais įkyriais dalykais, tokiais kaip reklamomis.

Windows-11-a

Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog „Microsoft“ ir taip suteikia galimybę išbandyti „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, o tam tereikia prisijungti prie „Windows 11 Insider“ programos. Viskas ką Jums reikia padaryti, tai savo „Windows 10“ kompiuteryje nukeliauti į nustatymus bei susirasti „Windows Insider“ programą. Tiesa, reikia nepamiršti, kad Jūsų įrenginys turi atitikti sisteminius reikalavimus tam, jog pavyktų įdiegti naująją operacinės sistemos versiją.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas