Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nepatinka, kaip jūsų veidas atrodo vaizdo skambučiuose? „Lenovo“ turi revoliucinį sprendimą

Nepatinka, kaip jūsų veidas atrodo vaizdo skambučiuose? „Lenovo“ turi revoliucinį sprendimą

Leonardas Sindaravičius

2021-03-03, 12:50

Jei nežavi Jūsų pačių išvaizda vaizdo skambučiuose ir konferencijose, gali praversti naujosios „Lenovo“ aplikacijos pagalba. „Lenovo Smart Appearance“ programa leidžia pakoreguoti keletą savo išvaizdos, o tiksliau to, kaip ji atkuriama kompiuteryje, aspektų - galite keisti fono paveikslėlį, naudoti filtrus ir keletą kitų efektų. Įdomiausia savybė yra ta, jog ši nauja programa leidžia keisti savo veidą.

lenovo-smartap

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Pastaroji savybė kiek agresyvesnė, nei teko matyti kitose panašaus pobūdžio programose - „Naudodami Lenovo Smart Appearance“ galite koreguoti veido formą, akių mastelį bei atstumą tarp jų ir net savo kaktos dydį. „Microsoft“ krautuvėje esantis programos aprašymas skamba maždaug taip:

„„Lenovo Smart Appearance“ padeda Jums naudotis kameros efektais, ypač naudingais vaizdo konferencijose. Ji suteikia keletą funkcijų, kaip išmaniąją veido savybių konfigūraciją, fono ryškumo sumažinimą ir kitus efektus, praversiančius naudojant kamerą. Programa palaikoma šiuose produktuose: „ThinkBookPlus Gen2i“, „ThinkBook 13xi“, „ThinkBook 14p Gen 2“, „ThinkBook 16p Gen 2“.“

Kaip pabrėžiama apraše, programa veiks tik su kai keletu įrenginių, įskaitant keletą geriausių „Lenovo“ nešiojamųjų kompiuterių, šiuo metu esančių rinkoje.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas