Netrukus galėsite įsigyti „Porsche” žaidimų monitorių? „Porsche Design“ ir AOC skelbia partnerystę

„Porsche Design“ ir AOC užmezgė partnerystę, kuri sujungia modernaus ir funkcionalaus „Porsche Design“ dizaino filosofiją su moderniausia AOC monitorių technologija. Kartu jie į rinką pateiks išskirtinių žaidimų monitorių, sukurtų žaidėjams, siekiantiems aukščiausios spartos, kartu išlaikant nuolat tobulėjančią ir kartu stilingą savo žaidimų aplinkos išvaizdą. Pirmieji „Porsche Design AOC AGON” žaidimų monitoriai bus išleisti 2020 m. rudenį.

„Porsche Design” prekinis ženklas yra išskirtinio gyvenimo būdo gaminio sinonimas, reiškiantis tikslumą ir tobulumą. Grynoji įmonės dizaino filosofija yra optimizuoti formą ir funkcionavimą atrandant naujus ir novatoriškus sprendimus. AOC yra „TPV Technology“, didžiausios pasaulyje LCD monitorių gamintojos, dukterinė įmonė. Dėl savo puikių, aukštos kokybės ir unikalių žaidimų monitorių iš „AOC Gaming“ ir aukščiausios kokybės „AGON“ serijų, AOC užima pirmąją vietą pasaulinėje žaidimų monitorių rinkoje.

Abiejų įmonių sinergija ir jų atitinkamos kompetencijos sritys leis sukurti puikius gaminius, kurie pasižymės ne tik dizainu, bet ir funkcionalumu. Pirmieji „Porsche Design” ir „AOC“ žaidimų monitoriai bus išleisti 2020 m. rudenį. Dėl šios strateginės partnerystės „Porsche Design“ įžengia į sparčiai augantį rinkos segmentą – 144 Hz ir aukštesnio dažnio žaidimų monitorių pasaulinės rinkos apimtis per metus 2019 m. pabaigoje padidėjo 76 proc. Bendradarbiavimas suteikia išskirtinę gyvenimo būdo ženklo prieigą prie gerai finansuojamos jaunesnės ir platesnės tikslinės grupės su stipria bendruomene visame pasaulyje. Pasiskolinti iš nusistovėjusios automobilių sporto istorijos, monitoriai yra puikus perėjimas nuo sporto kelyje prie „sporto“ Jūsų svetainėje. Dėl AOC, tai bus stilingas priedas prie jų ilgos dizaino produktų istorijos, šį kartą prie žaidimų portfelio.

„Porsche Design“ siūlo išskirtinį plataus vartojimo elektroninių produktų asortimentą, o žaidimai – viena sparčiausiai augančių šio sektoriaus rinkų. Žaidimų monitoriai puikiai dera į mūsų technikos įkvėptų gyvenimo būdo produktų portfelį ir džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su tokiu stipriu ir įsitvirtinusiu partneriu kaip AOC, vienu iš geriausių pasaulinio lygio prekių ženklų rinkoje", – sako „Porsche Design“ generalinis direktorius Jan Becker.

„Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad bendradarbiaujame su tokiu nuostabiu partneriu kaip „Porsche Design“. Jų dizaino paveldas puikiai dera su mūsų moderniausia vaizdo technologija. Mes kartu tikime, kad dėl mūsų nuostabių ir itin unikalių monitorių, galime suteikti žaidėjams visame pasaulyje neprilygstamą žaidimo patirtį ”, – priduria Nico Vernieuwe, „TPV Technology“ įmonės „SVP“ prekės ženklas

Kitos naujienos apie naujai pasirodančius „Porsche Design“ monitorius bus paskelbtos artimiausiu metu.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas