„Nvidia“ dalinasi geromis naujienomis: netrukus pagerės „GeForce RTX 2060“ vaizdo plokščių pasiūla

„Nvidia“ dalinasi geromis naujienomis: netrukus pagerės „GeForce RTX 2060“ vaizdo plokščių pasiūla

MiTech.lt

2021 metais tikrai niekas nenori dar vienos „Turing“ architektūros vaizdo plokštės, bet yra kaip yra. Dar blogiau, kad RTX 2060 12 GB perleidimas atrodo kiek chaotiškai ir neparuoštai. RTX 2060 12 GB buvo perleista gruodžio 7 dieną, bet parduotuvėse šių grafikos kortų beveik nebuvo, o tos parduotuvės, kurios gavo šių vaizdo plokščių siuntą jas siūlė įsigyti už kosmines kainas. Kas taip pat keista, kad NVIDIA nepranešė oficialios RTX 2060 12 GB kainos, tai, žinoma, daroma dėl savaime suprantamų priežasčių. Rekomenduojamos kainos parduotuvėse vis tiek nebus.

GeForce-RTX

Daugeliui tikrai yra keista kam iš viso reikėjo perleisti RTX 2060 12 GB jei net nebuvo sukurta normalios pasiūlos. NVIDIA atstovas „PC Gamer“ pareiškė, kad partnerių vaizdo plokščių pasiūla pagerės gruodžio pabaigoje ir pagerėjimas tęsis visą sausį.

rtx_2060

Žinoma, tikslių skaičių pateikta nebuvo ir negalime pasakyti kiek realiai RTX 2060 12 GB vaizdo plokščių planuojama tiekti artimiausiu metu. Teoriškai RTX 2060 12 GB galėtų pagerinti situaciją sudėtingoje vaizdo plokščių rinkoje, nes „Turing“ lustai gaminami naudojant TSMC 12 nm litografiją ir ten gamybos linijos nėra tiek apkrautos. Problema yra ta, kad vaizdo plokščių rinkoje trūksta ne vien grafikos procesorių, o ir kitų komponentų (maitinimo grandinė, atmintis ir t.t.). Tad gaminant RTX 2060 12 GB tie reikalingi komponentai nepateks į RTX 30 seriją ir kiek realiai yra tos naudos iš RTX 2060 12 GB sunku pasakyti.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas