Kompiuteriai

„OnePlus“ netrukus pristatys netikėtą naujieną: tokio produkto bendrovės asortimente dar nebuvo, įsigyti galės ir lietuviai

Internete jau daugiau nei mėnesį sklandė kalbos apie naująjį „OnePlus 11 Pro“ išmanųjį telefoną, o tuo pačiu ir visą „OnePlus 11“ seriją. Kinijos kompanijos atstovai jau anksčiau šią naujieną pristatė Kinijoje, o netrukus ji atkeliaus ir į Europą. Tačiau tai nebus vienintelis naujas produktas.

„OnePlus“ netrukus pristatys netikėtą naujieną: tokio produkto bendrovės asortimente dar nebuvo, įsigyti galės ir lietuviai

Kinijos kompanijos „OnePlus“ atstovai, jau anksčiau, paskelbė, kad „OnePlus 11“ išmanusis telefonas Europoje debiutuos vasario 7 dieną. Tačiau šio pristatymo metu išvysime ir dar vieną naujieną, kuri bus prieinama ir europiečiams. Gamintojas dar anksčiau buvo patvirtinęs, jog ketina pristatyti klaviatūrą, o dabar internete pasirodė ir pirmoji nuotrauka, atskleidžianti kai kuriuos naujojo produkto elementus.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Kaip galima matyti iš tekste esančių nuotraukų, naujoji „OnePlus“ klaviatūra bus baltos spalvos, turės geltonos spalvos „Enter“ klavišą, o dešiniajame kampe – apvalus raudonas mygtukus, kurio paskirtis kol kas nėra žinoma. Įdomu tai, jog oficialiame bendrovės tinklalapyje jau galima rasti šiai klaviatūrai skirtą puslapį. Čia teigiama, kad klaviatūros gamyba turėtų prasidėti kovo – gegužės mėnesiais.

Jau žinoma, jog „OnePlus“ klaviatūra turės iš aliuminio pagamintą korpusą bei pasiūlys atvirojo kodo programinę įrangą, kuri leis koreguoti mygtukų kombinacijų veiksmus bei pilnai išnaudoti „pilną šios klaviatūros“ potencialą. Skelbiama, kad šis įrenginys turės dvigubo tarpiklio dizainą, kuris užtikrins malonų klavišų garsą, tačiau tuo pačiu nekels daugybės triukšmo.

Kaip jau minėjome, ši „OnePlus“ naujiena turėtų debiutuoti jau vasario 7 dieną, kuomet bus pristatytas „OnePlus 11“ išmanusis telefonas. Europos rinkai skirto pristatymo metu turėtumėme išvysti ir daugiau bendrovės naujienų, o tarp jų minimi ir belaidžiai ausinukai.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas