Pasirūpinkite visa reikiama programine įranga: „Windows 10“ kainuoja vos 7,94 eurus, o antivirusinę galite įsigyti už centus

Pasirūpinkite visa reikiama programine įranga: „Windows 10“ kainuoja vos 7,94 eurus, o antivirusinę galite įsigyti už centus

Partnerio turinys

2022 metai jau skaičiuoja pirmąsias savaites, o daugelis mūsų grįžta į darbus po šventinio periodo. Žinoma, ne vienas jūsų savo darbus tęsia ten pat, kur ir sutiko didžiąsias metų šventes – namuose. Pasaulinė pandemija gerokai pakoregavo darbo rinką, o daugelis kompanijų darbuotojams suteikia galimybę dirbti namuose.

Darbas namuose – puiki priežastis pagaliau pasirūpinti ir legalia programine įranga, o tai padaryti jums padės mūsų partneriai „MMORC.com“ – profesionali darbo įrangos ir žaidimų registracijos kodų pardavimo platforma. Čia jūs rasite didžiulį pasirinkimą už itin žemą kainą, o dabar galite sutaupyti net iki 63 proc.

Didžiausios nuolaidos – populiariausiems „Microsoft“ produktams

telefonai.eu.2022.1.10

„MMORC.com“ už itin žemą kainą jums siūlo įsigyti „Microsoft Office 2019 Pro Plus“ pakuotę, kuri su nuolaidos kodu TFE63 kainuos vos 24,37 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu spauskite čia. Tačiau tai dar ne viskas.

Už kiek žemesnę kainą jūs galite gauti ne tik „Office 2016 Pro“ pakuotę, bet tuo pačiu ir „Windows 10 Pro“ licenciją, o tokio rinkinio kaina – 22,35 eurai. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat, nepamirškite nurodyti nuolaidos kodo TFE63.

Ir tai dar ne viskas. „MMORC.com“ siūlo ir daugybę kitų „Microsoft“ produktų, o žemiau išvardintiems pasiūlymams – taikoma 56 proc. nuolaida. Jeigu nuspręsite įsigyti kažką iš žemiau paminėtų licencijos kodų – nepamirškite panaudoti nuolaidos kodą TFE56.

Ir tai dar ne viskas!

Jeigu vis dar neradote, ko ieškote – tai ne problema. „MMORC.com“ turi dar daugiau pasiūlymų. Panaudoję nuolaidos kodą TFE43 – jūs gausite 43 proc. nuolaidą žemiau pateikiamiems produktams:

Pasirūpinkite kompiuterio apsauga jau dabar!

antivirusine20kompiuteryje

„MMORC.com“ turi ir gausybę pasiūlymų tiems, kurie ieško antivirusinės programinės įrangos. Tarp populiariausių pasiūlymų – „Kaspersky“, „McAfee“ ar „Eset“ programinė įranga. Dabar, žemiau pateiktiems produktams taikoma 43 proc. nuolaida su nuolaidos kodu TFE43.

Apie pardavėją

„MMORC.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „MMORC.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis support@mmorc.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas