Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Philips” pristatė naują monitorių: turi viską, apie ką tik galite pagalvoti

„Philips” pristatė naują monitorių: turi viską, apie ką tik galite pagalvoti

Ignas Petrikonis

2021-02-05, 13:30

Amsterdamas, 2021 m. vasario 4 diena – Paskutinis „Philips“ B serijos papildymas yra naujasis „243B1JH“ (23,8" / 60,5 cm) – galingas įrenginys patogiam ir saugiam naudojimui. Šis „Philips“ Full HD monitorius pasižymi hibridine USB-C ir USB-A jungtimi supaprastinančia prisijungimą su vienu dvigubu USB laidu, kuris yra su C ir A tipų jungtimis vaizdo perdavimui („DisplayLink“ su USB-A). USB-C jungtis taip pat turi integruotą eternetą, įkrovimo funkciją (iki 100 W galingumo), o vaizdo signalą perduoda „DisplayPort Alternate“ režimu. Tai idealus pasirinkimas ieškantiems monitoriaus, kuris supaprastintų prisijungimą bei užtikrintų patogumą ir saugumą. Nesvarbu, ar tai skirta sudėtingoms sistemoms, pilniems biurams, ar bendro darbo erdvėms – šis monitorius užtikrins veiklos tęstinumą moderniose darbo vietose. Pasižymintis įvairiapusėmis savybėmis, „243B1JH“ monitorius puikiai tinka darbui namuose.

Paprastos ir nepriekaištingos jungčių galimybės

unnamed%20%288%29

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Darbo vieta turėtų būti paprasta, patogi ir tinkamai organizuota. Štai kodėl „Philips“ monitorių USB jungtis universaliai perduoda duomenis, užtikrindama lengvą, visapusišką ir nenutrūkstantį ryšį darbo vietoje. „Philips 243B1JH“ pasižymi hibridiniu vieno laido USB prijungimu su USB-C ir USB-A jungtimis. USB-C yra maža, dvipusė jungtis, kurią lengva naudoti jungčių stotelei. Ji užtikrina greitą duomenų perdavimą ir nešiojamojo kompiuterio (planšetės/išmaniojo telefono) įkrovimą tiesiai iš monitoriaus (iki 100 W galia). USB-A „DisplayLink“ funkcijos dėka monitorių galima prijungti be USB-C tiek prie naujų, tiek prie senų prietaisų. Tačiau tai dar ne viskas. Įmontuota RJ-45 eterneto jungtis leidžia efektyviau apsaugoti duomenis, o „DisplayPort“ išvestis užtikrina lengvą kelių monitorių sąranką. „DisplayPort“ išvesties dėka galima prijungti kelis didelės raiškos monitorius – naudojant tik vieną laidą nuo

243b1jh_00_a4p

„Philips 243B1JH“, kuris prijungiamas prie kompiuterio. Tai leidžia palaikyti tvarkingą darbo vietą be aplinkui besipainiojančių laidų, o juk organizuota darbo erdvė skatina ir atspindi taip pat organizuotą protą. „Philips 243B1JH“ taip pat turi ergonomišką stovą, kuris leidžia tvarkingai pravesti kabelius ir palaiko aukščio reguliavimą (150 mm), pakreipimą (-5/30°), pasukimą (-180/180°) ir ekrano pavertimą 90° kampu.

Charakteristikos ir saugumas

„Philips 243B1JH“ sustiprina žiūrėjimo komfortą. Jis išsiskiria Full HD (1920 x 1080 pikselių raiška) IPS panele, kuri užtikrina plačius, 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampus, ryškius vaizdus ir spalvų tikslumą. Tai ypatingai svarbu dirbant keliese su vienu monitoriumi: galima puikiai matyti ekraną iš beveik bet kurio kampo, nenukenčiant vaizdo reprodukcijai. O dar malonesnei žiūrėjimo patirčiai ir naudotojo gerovei užtikrinti, šis modelis taip pat turi „Philips LowBlue“ režimą „Flicker-Free“ technologiją bei „TÜV Rheinland“ sertifikatą.

243b1jh_00_a3p

„Philips 243B1JH“ monitorius taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško daugiau saugumo. Naujausia iškylančioji internetinė kamera su „Windows Hello™“ veido atpažinimo jutikliais leidžia naudotojams saugiai prisijungti prie savo „Windows“ prietaisų greičiau nei per 2 sekundes.

Atitinkantis aplinkos apsaugos standartus

Kaip ir visa B serija, šis modelis atitinka daugybę aplinkos apsaugos standartų ir sertifikatų, įskaitant „EnergyStar 8.0“, „EPEAT“1, „TCO Certified Edge“ bei RoHS. Integruotas „PowerSensor“ jutiklis nustato naudotojo buvimą ir automatiškai sumažina ekrano ryškumą, taip iki 80 % sumažinamos energijos sąnaudos ir padidėja monitoriaus ilgaamžiškumas. Be to, šis monitorius išsiskiria „LightSensor“ jutikliu, kuris koreguoja vaizdo ryškumą pagal kambario apšvietimą, kad tobulu vaizdu galėtumėte mėgautis taupydami energiją.

Philips 243B1JH“ monitorių galima įsigyti nuo vasario mėnesio už gamintojo siūlomą mažmeninę 419,00 EUR kainą.

Daugiau informacijos apie „Philips“ monitorius rasite: https://www.philips.lt/c-m so/monitoriai

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas