„PlayStation“ gerbėjai dėl šios naujienos eina iš proto: paaiškėjo, kada galime išvysti „Sony PlayStation 6“ žaidimų konsolę

Nors 2020 metai daugeliui yra itin komplikuoti metai, kurie įnešė nemažai pokyčių į mūsų kasdienį gyvenimą, tačiau žaidimų mėgėjams jie turi tikrai gerų naujienų. Naujosios „Microsoft“ ir „Sony“ sukurtos žaidimų konsolės jau prekyboje, o to dauguma laukė jau ne vienerius metus. Dabar aiškėja ir tolimesni „Sony“ planai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„PlayStation“ gerbėjai dėl šios naujienos eina iš proto: paaiškėjo, kada galime išvysti „Sony PlayStation 6“ žaidimų konsolę

Internete jau kuris laikas netyla kalbos apie naują „PlayStation“ žaidimų konsolės versiją. Japonijos milžinė „Sony“ netrukus gali išleisti atnaujintą „PlayStation 5“ versiją, o taip pat aiškėja ir kada galima būtų tikėtis pamatyti ir naujos kartos „PlayStation“. Nutekėję dokumentai rodo, kad tai gali įvykti jau 2027 metais.

JK konkurencijos tarnybai tiriant „Microsoft“ 68 mlrd. JAV dolerių vertės „Activision Blizzard“ įsigijimo sandorį, kuriam „Sony“ griežtai nepritarė, buvo paskelbtas dokumentas, atskleidžiantis galimą „Sony PlayStation 6“ išleidimo datą. Minimame dokumente kalbama apie „Call of Duty“ žaidimo svarbą konsolių rinkai, o taip pat minima ir „PlayStation 5“ konsolės versija.

Dokumentuose minima, jog „Sony“ praras prieigą prie „Call of Duty“ licencijos ir kitų „Activision“ žaidimų, o tai sutaps su metais, kuomet bendrovė bus pasirengusi pristatyti naują konsolę. Nors dokumentų specifika ir yra laikoma konfidencialia, tačiau, remiantis kelių šaltinių informacija, „Sony“ nurodo būtent 2027 metus.

Priminsime, jog dar visai neseniai pasirodė pranešimų ir apie atnaujintą „Sony PlayStation 5“ konsolės versiją. Pasirodo, jog naujo modelio galime sulaukti jau netrukus, o pastarasis gali turėti ir išskirtinę savybę. Dar prieš keletą mėnesių buvo pasirodę gandai apie PS5 versiją, kuri turėtų išimamą diskų skaitytuvą ir dabar tokia informacija patvirtinta dar kartą.

Remiantis naujausia informacija, „Sony“ atnaujintą konsolės versiją turėtų išleisti jau šių metų pradžioje, tačiau kompiuterio pardavimai prasidėtų tik rugsėjo mėnesį. Remiantis žurnalisto Tomo Hendersono duomenimis, naujojo konsolė išties turės išimamą diskų skaitytuvą. Pažymima ir tai, jog atnaujintas modelis prekyboje turėtų pakeisti senesnes „Sony PlayStation 5“ konsolės versijas.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas