Prasidėjo naujojo „Nintendo Switch OLED“ prekyba: daugelis pardavėjų jau po pirmos dienos skambina pavojaus varpais

Prasidėjo naujojo „Nintendo Switch OLED“ prekyba: daugelis pardavėjų jau po pirmos dienos skambina pavojaus varpais

Lukas Snarskis

2021-10-10, 14:10

Dar liepos mėnesį „Nintendo“ pristatė naują „Switch“ nešiojamo žaidimų kompiuterių versiją, o jo prekyba prasidėjo šį savaitgalį. Tačiau praėjus vos vienai dienai – panašu, kad „Nintento Switch OLED“ daugeliui teks laukti ilgiau nei tikėtasi.

Daugelis elektroninių parduotuvių JAV, o taip pat ir Europoje, jau po pirmosios dienos trimituoja, jog nebeturi naujojo „Nintendo“ produkto sandėliuose. Amerikiečiai sako, kad konsolių nebeturi visai, o, pavyzdžiui, Prancūzijoje teks laukti bent keletą papildomų dienų. Tuo tarpu vokiečiai skelbia, kad laukimas gali užtrukti nuo savaitės iki trijų.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

switch

Įdomu tai, jog pigesnis modelis, kuris žinomas kaip „Switch Lite“ daugelyje prekybos vietų yra nesunkiai prieinamas. Pastarasis variantas kainuoja maždaug 220 eurų. „Nintento“ už standartinį „Switch“ modelį prašo maždaug 300 eurų, o „Nintendo Switch OLED“ kainuoja apie 35 eurus.

800x450_OLED-model-PR

Be didesnio ekrano, naujasis kompiuteris taip pat turės reguliuojamą stovą bei prie perėjimo televizoriui šioje versijoje taip pat bus ir „LAN“ jungtis interneto kabeliui. Be to, naujoji konsolės versija turės geresnius garsiakalbius bei 64 gigabaitų vidinę atmintį. Viskas kaip ir skamba neblogai, tačiau tiems kas galvojo, kad šis „Switch“ bus puiki galimybė atsinaujinti ketverių metų senumo konsolę turiu šiek tiek liūdnesnių naujienų, nes bent jau iš pirmo žvilgsnio nepanašu, kad ji be išvardintų naujovių, bus kažkuo galingesnė nei jos pirmtakai. Pagrindinis pranašumas yra didesnis ekranas, nebent „Nintendo“ vis dar neatskleidė visų savo kozirių.

Tiesa, „Nintendo Switch“ taip smarkiai nenukentėjo kaip pagrindiniai konkurentai „PlayStation“ ir „Xbox“ per visą konsolių gyvavimo ciklą ir nepasiūlė „Pro“ ar „One X“ versijų. Tačiau pagrindinis atnaujinimas, tai yra didesnis ekranas skamba dviprasmiškai ir net nėra aišku ar jo rezoliucija bus didesnė nei „720p“. Nei viename pristatomajame klipe nėra užsiminta būtent apie ją, o tik tai, kad jos ekranas bus pagamintas naudojant „OLED“ technologiją. Panašu, kad ir galimybė išnaudoti „4K“ televizorius taip pat nebus panaudota, o ir baterija tikriausiai nesmarkiai skirsis nuo dabartinių modelių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas