Naujųjų „MacBook Pro“ kompiuterių dar teks palaukti: aiškėja, kada galime sulaukti jų pristatymo

Kasmetinė „Apple“ rengiama WWDC spaudos konferencija nuolat pritraukia gausybę technologijų entuziastų. Šiemet kompanijos atstovai pristatė daugelio bendrovei priklausančių operacinių sistemų atnaujinimus, kurie įneš gausybę įvairiausių pokyčių.

Nors nutekintojas Jonas Prosseris teigė, kad WWDC metu pasirodys naujas „MacBook Pro", „Apple" pagrindiniame pranešime net neužsiminė apie jokius naujus įrenginius. Vietoj to, vis labiau tikėtina, kad planuojami 14 colio ir 16 colio „MacBook Pro" modeliai, turintys naujos kartos „Apple" lustus, bus išleisti trečią ar ketvirtą metų ketvirtį.

„DigiTimes" ataskaitoje teigiama, kad „Apple" tiekėjai pradės tiekti naujuosius „MacBook Pro" modelius trečiąjį ketvirtį, kuris prasidės liepos mėnesį ir tęsis iki rugsėjo. Neaišku, ar šios siuntos susijusios su visais naujais „MacBook Pro" modeliais, ar atskirais nešiojamųjų kompiuterių komponentais.

Tikimasi, kad naujuose „MacBook Pro" modeliuose bus ryškesnis „mini LED" ekranas, naujos kartos lustas ir atnaujintas dizainas su lygesniu viršumi ir apačia. Taip pat tikimasi, kad nešiojamieji kompiuteriai atgaus kai kuriuos lizdus, kuriuos „Apple" pašalino iš „MacBook Pro" serijos 2016 merais, įskaitant „HDMI" lizdą, SD kortelių skaitytuvą ir magnetinį įkrovimo lizdą. Gandai taip pat rodo, kad jutiklinė juosta bus panaikinta fizinių „Fn" klavišų naudai.


Kol kas komentarų nėra.