„Samsung“ nusprendė judėti prieš srovę: ketinama didinti SSD kaupiklių kainas

„Samsung“ nusprendė judėti prieš srovę: ketinama didinti SSD kaupiklių kainas

MiTech.lt

Kaip rašo „DigiTimes“, remdamasi pramonės šaltiniais, „Samsung“ svarsto galimybę padidinti savo prekės ženklo SSD kaupiklių kainas. Pranešime nenurodoma konkreti pinigine suma ar procentinis padidėjimas, tačiau teigiama, kad „Samsung“, atrodo, juda priešinga kryptimi nei kiti SSD pardavėjai.

„Samsung“ NAND atminties gamykla Xian mieste buvo uždaryta, nes mieste padaugėjo COVID-19 atvejų. „Samsung“ turi dvi NAND gamybos patalpas mieste. Pirmoji gamyba prasidėjo 2014 metais, o antrasis gamybos blokas pradėjo veikti 2020 metų pradžioje. Šie du objektai sudaro 42 proc. bendrovės NAND atminties gamybos. „Samsung“ anksčiau teigė, kad ketina eksploatuoti gamyklas visu pajėgumu, tačiau dabar pareiškė, kad atlieka pakeitimus, kad būtų laikomasi Kinijos vyriausybės nustatytų COVID-19 apribojimų. Tai reiškia, kad tiekimo trūkumas gali turėti įtakos „Samsung“ SSD pasiūlai.

samsung-SSD-980-980-pro-970-evo-plus-768x514

„Samsung“ savo pareiškime pripažino, kad nusprendė laikinai pakeisti savo gamyklų Xian mieste (Kinija) veiklą. „Šis sprendimas buvo priimtas laikantis mūsų nuolatinio įsipareigojimo saugoti savo darbuotojų ir partnerių sveikatą ir saugą.“ Gaila, bet „Samsung“ išsisukinėja, kiek tai turės įtakos jos veiklai. „Samsung“ tęsė teigdami, kad gamybą iš Xian miesto perkels į kitas pasaulio vietas, kad kompensuotų bet kokį deficitą, atsiradusį dėl Xian uždarymo. „Samsung“ teigia, kad šie laikinieji apribojimai neturės jokios įtakos klientams.

samsung-ssd

Nors „Samsung“ kalba šiek tiek guodžia, realybė tokia, kad Xian pagaminama daugiau nei 40 proc. bendrovės NAND atminties produkcijos, o tokį praradimą bus labai sunku kompensuoti. Be to, „TrendForce“ duomenimis, „Samsung“ valdo 15 proc. pasaulinės NAND atminties rinkos, tad gamybos problemos Xian mieste gali atsiliepti visai NAND rinkai.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: SamsungSSD

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas