„Samsung“ prakalbų apie naujos kartos atmintines, kurios pasiūlys įspūdingą spartą

„Samsung“ prakalbų apie naujos kartos atmintines, kurios pasiūlys įspūdingą spartą

MiTech.lt

Pietų Korėjos tech milžinas, „Samsung“, per „Samsung Tech Day 2021“ renginį atskleidė įdomios informacijos apie būsimą atmintį. Gaila, bet iš šio renginio nėra nei vienos nuotraukos ar skaidrės, nes „Samsung“ to neleidžia. Gerai yra tai, kad vokiečių „ComputerBase“ padarė puikų informacijos konspektą.

DDR520DRAM20SK

DDR5 atmintis tik dabar išleista plačiosioms masėms, o „Samsung“ jau kalba apie DDR6 standartą. Kol kas DDR6 standarto galutinės specifikacijos dar nėra patvirtintos, bet manoma, kad DDR6-12800 bus bazinis atminties greitis. Tikimasi, kad DDR6 atmintį bus galima paspartinti iki DDR6-17000, žinoma, tai tik išankstinė prognozė. DDR6 atmintis turės keturis kanalus viename modulyje, dvigubai daugiau nei DDR5 atmintis.

Samsung-DDR6

Vaizdo plokštės irgi sulauks greitesnės atminties ateityje. Artimiausiu metu vaizdo plokštės gaus GDDR6+ atmintį, kuri pasieks 24 Gbps duomenų pralaidumą. Palyginimui GDDR6 atmintis turi iki 18 Gbps duomenų pralaidumą. Gaila, bet konkreti GDDR6+ atminties išleidimo data neatskleidžiama.

Dar tolimesnėje ateityje bus GDDR7 atminties standartas net su 32 Gbps duomenų pralaidumu. Ši atmintis dar turės klaidų taisymą realių laiku

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas