„Samsung“ pristatė „990 EVO“ SSD diskus: universalų pasirinkimą norintiems pagerinti savo kompiuterio veikimą

Pranešimas spaudai

2024-01-24, 13:30

0 komentarų

Technologijų bendrovė „Samsung“ pristatė naują asmeniniams kompiuteriams skirtų vidinių SSD atmintinių kartą – „990 EVO“. Naujieji diskai yra didelės duomenų nuskaitymo ir įrašymo spartos ir užtikrina mažesnes energijos sąnaudas.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
„Samsung“ pristatė „990 EVO“ SSD diskus: universalų pasirinkimą norintiems pagerinti savo kompiuterio veikimą

Dėl šios priežasties juos galima pritaikyti įvairiems poreikiams, įskaitant darbą su biuro programomis, žaidimus ir vaizdo turinio redagavimą.

Kuriant „990 EVO“, pagrindiniu prioritetu buvo siekis suderinti praktiškumą ir inovacijas, leidžiantis šiuos SSD panaudoti kasdienėje kiekvieno kompiuterio savininko veikloje ir taip suteikiantis galimybę pajusti geresnę kokybę. Naujieji atminties kaupikliai našūs, energetiškai efektyvūs ir patikimi, „990 EVO“ atmintines paverčiantys universaliu pasirinkimu tiems, kurie nori pagerinti savo kompiuterio naudojimo patirtį.

Ženkliai išaugusi sparta ir mažesnis kaitimas

„990 EVO“ kartoje, lyginant su pirmtaku „970 EVO Plus“, disko našumas išaugo 43 proc. Tai padėjo nuosekliojo duomenų nuskaitymo greitį padidinti iki 5000 megabaitų per sekundę (MB/s), o įrašymo – iki 4200 MB/s. Kasdienio darbo su failais našumui pasitarnaus ir kaupiklio galimybės per tą pačią sekundę apdoroti daugiau skirtingų operacijų.

Vartotojai, savo kompiuteriuose senesnės kartos SSD diskus pakeitę naujaisiais „990 EVO“, didžiausią skirtumą turėtų pastebėti dėl „Host Memory Buffer“ (HMB) technologijos. Ji SSD kaupiklį įgalina tiesiogiai prisijungti prie įrenginio procesoriaus operatyviosios atminties (DRAM) ir taip pagreitina didelių failų atidarymą bei greičiau paleidžia grafiškai sudėtingus vaizdo žaidimus.

„990 EVO“ vartoja net iki 70 proc. mažiau energijos už „970 EVO Plus“, ką labiausiai įvertins nešiojamųjų kompiuterių savininkai. Tai turėtų ne tik pailginti darbo be baterijos įkrovimo trukmę, bet ir padedant „Modern Standby“ sprendimui, leisti kompiuteriui būti prisijungus prie interneto bei gauti pranešimus, net ir jį išjungus.

Tam, kad „990 EVO“ visas operacijas nuolat galėtų atlikti maksimaliu pajėgumu, stabilią diske esančio NAND lusto temperatūrą palaiko šilumą tolygiai paskirstanti etiketė.

Skirtas šiandienos ir rytojaus kompiuteriams

„990 EVO“ kaupikliai buvo kuriami taip, kad visiškai patenkintų dabartinius vartotojų poreikius, o kartu atitiktų ir ateities kompiuterių keliamus aukštesnius reikalavimus. Šio vieno SSD disko pakanka užtikrinti stabilų kompiuterio veikimą, atliekant aibę užduočių – rutininėse verslo operacijose, įtemptuose vaizdo žaidimų mačuose, vaizdo įrašų montavime ir itin didelės rezoliucijos filmų transliavime.

Dabartiniuose kompiuteriuose „990 EVO“ kaupikliai gali būti jungiami naudojant plačiai paplitusį „PCIe 4.0 M.2“ standartą, bet aukštos temperatūros stabilumo bei energetinio efektyvumo charakteristikos taip pat užtikrina šių diskų suderinamumą su ateities sistemose veiksiančia „PCIe 5.0“ sąsaja.

„990 EVO“ vartotojo patirtį praturtina „Samsung Magician“ programinė įranga, suteikianti prieigą prie daugybės naudingų įrankių. Naudodami šio paketo sprendimus, kompiuterių savininkai gali paprasčiau perkelti duomenis iš seno SSD disko į naują, papildomai apsaugoti vertingus duomenis, stebėti disko techninę būklę ir laiku įsidiegti disko programinės įrangos atnaujinimus.

Pirkėjams bus prieinamos dvi skirtingų talpų „990 EVO“ versijos – 1 terabaito (TB) ir 2 TB. Abi jas įsigyti „Samsung“ partnerių parduotuvėse bus galima jau sausio pabaigoje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas