Kompiuteriai

„Samsung“ pristatė naujos kartos atminties lustus: pasiūlys ne tik įspūdingą spartą, bet ir ženkliai didesnį efektyvumą

„Samsung“ neseniai paskelbė apie savo naujos kartos DRAM atminties lustus. Naujausias bendrovės DRAM modulis yra pirmoji pramonėje „Graphics Double Data Rate 7“ (GDDR7) atmintis, kuri, palyginti su pirmtaku, siūlo reikšmingus atnaujinimus, tad čia pateiksime visą informaciją.

„Samsung“ pristatė naujos kartos atminties lustus: pasiūlys ne tik įspūdingą spartą, bet ir ženkliai didesnį efektyvumą

Naujasis Pietų Korėjos technologijų milžinės pranešimas pristato naujausią atminties technologiją. Tai pagerina duomenų perdavimo spartą, pranokstančią 24 Gbps, kuri buvo demonstruojama su praėjusių metų DDR6 DRAM.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Naujoji „Samsung“ 16 gigabitų GDDR7 DRAM padės įmonei augti grafikos rinkoje dėl integrinių grandynų konstrukcijos pažangos ir stabilaus veikimo didesniu greičiu. Prekės ženklo GDDR7 DRAM modulis pasiekė rekordą su didžiuliu 1,5 TBps greičiu.

Įmonė taip pat teigia, kad siūlomas didesnis duomenų perdavimo greitis per minutę – 32 Gbps. Remiantis oficialiomis pastabomis, patobulinimai buvo įmanomi naudojant impulsų amplitudės moduliaciją (PAM3), kuri leidžia perduoti 50 procentų daugiau duomenų, palyginti su ankstesnių kartų NRZ (Non Return to Zero) duomenimis per tą patį ciklą.

Nepaisant bendro našumo patobulinimų, GDDR7 modelis taip pat yra 20 procentų efektyvesnis nei senesnis GDDR6 modulis.

Yongcheol Bae, „Samsung“ atminties produktų komandos vykdomasis viceprezidentas, teigė, kad „Mūsų GDDR7 DRAM padės pagerinti naudotojų patirtį tose srityse, kuriose reikalingas išskirtinis grafinis našumas, pvz., darbo stotyse, asmeniniuose kompiuteriuose ir žaidimų konsolėse, ir tikimasi, kad ji bus išplėsta į būsimas programas, pvz. DI, didelio našumo kompiuterija (HPC) ir automobilių transporto priemonės.

Naujos kartos grafikos DRAM bus pateikta rinkai, atsižvelgiant į pramonės poreikius, ir mes planuojame toliau pirmauti šioje erdvėje.“

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas