„Samsung“ pristatė tris naujus monitorius: vienas jų tapo pirmuoju tokiu visame pasaulyje

„Samsung“ pristatė tris naujus monitorius: vienas jų tapo pirmuoju tokiu visame pasaulyje

Arnas Balčiūnas

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pademonstravo tris naujus monitorius, kurie oficialiai debiutuos sausio 5-7 dienomis įvyksiančioje CES parodoje, Las Vegase.

Pirmoji bendrovės naujiena – „Odyssey Neo G8“ monitorius, kuris aprūpintas 32 colių įstrižainės lenktu 1000R ekranu. Negana to, šis produktas tapo pirmuoju pasaulyje, turinčiu 4K raišką su 240 Hz atsinaujinimo dažniu.

Samsung-Odyssey-Neo-G8

„Samsung Odyssey Neo G8“ monitorius taip pat aprūpintas „Quantum Matrix“ ir „Quantum HDR 2000“ technologijomis, kas leis pasiekti ryškumą, siekiantį iki 2000 nitsų. Išvystytas „Neo QLED“ pateikiamas su „Quantum Matrix“ technologija, kuri tiksliai valdo mūsų išskirtinį naująjį „Quantum Mini LED“. Galėdami itin tiksliai reguliuoti šviesą, mėgausitės puikia vaizdo kokybe ir tamsiausiose, ir ryškiausiose scenose.

Naujasis „Samsung“ monitorius taip pat aprūpintas dviem HDMI 2.1 lizdais, o taip pat turi ir „DisplayPort 1.4“ jungtį. Įrenginys taip pat palaiko „Auto Source Switch+“ technologiją, kuri automatiškai pakeis įvesties šaltinį, kuomet tik jis bus įjungtas.

Samsung-Smart-Monitor-S8

Antroji bendrovės naujiena – „Smart Monitor M8“ monitorius, kuris išsiskirs viršutinėje dalyje esančia kamera su integruota „Google Duo“ programėle. Šis produktas pirkėjus pasieks su jau įdiegtomis vaizdo transliavimo paslaugų aplikacijomis, kas leis šį monitorių naudoti ir kaip išmanųjį televizorių.

„Samsung Smart Monitor M8“ pasižymi 32 colių įstrižainės ekranu su Ultra HD raiška. Įdomu ir tai, jog su šiuo produktu gamintojas pridės ir nuotolinio valdymo pultelį, kuris bus panašus į tą, kurį gaunate pirkdami „Samsung“ televizorius.

Samsung-S8

Trečioji kompanijos naujienos „Samsung S8“ monitorius, kuris sukurtas specialiai turinio kūrėjams. Pirkėjai šį produktą galės rinktis iš dviejų skirtingų dydžių – 32 colių arba 27, o abu šie ekranai bus aprūpinti 4K raiška bei „Underwriters Labaratories“ sertifikatais. Verta pastebėti, kad tai bus pirmieji monitoriai, kurie turi šį sertifikatą, įrodantį, jog ekranai visiškai nemirga.

„Samsung S8“ modeliai pasižymės 98 proc. DCI-P3 spalvų paletės aprėptimi, o 32 colių modelis turės ir „VESA DisplayHDR 600“ sertifikatą.

Kaip jau minėjome, visi trys „Samsung“ monitoriai oficialiai debiutuos Las Vegase įvyksiančioje CES 2022 technologijų parodoje. Tuomet turėtų paaiškėti ir jų kainos bei prieinamumas. Pranešama, jog prekyboje šie produktai turėtų pasirodyti pirmoje 2022 metų pusėje.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas