Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Senų kompiuterių savininkai sprogsta iš pykčio: gali atsinaujinti į „Windows 11“, bet jų laukia nemaloni staigmena

Senų kompiuterių savininkai sprogsta iš pykčio: gali atsinaujinti į „Windows 11“, bet jų laukia nemaloni staigmena

Lukas Snarskis

2021-07-08, 11:05

Birželio pabaiga pažymėta puikiomis naujienomis „Windows“ kompiuterių turėtojams. „Microsoft“ oficialiai pristatė naująją operacinės sistemą, kuri vartotojus pasieks jau spalio mėnesį, o atnaujinimą įsidiegti galės visi „Windows 10“ turėtojai. Dabar aiškėja ir daugiau detalių apie naujinimo procesą.

Nuo pat „Windows 11“ pristatymo buvo aišku, kad „Windows 10“ naudotojai galės atsinaujinti paprastai ir nemokamai, tačiau „Microsoft“ nepateikė jokios informacijos apie senesnių versijų atnaujinimo procesus. Tokia informacija pradeda aiškėti dabar, kuomet daugelis gamintojų jau ruošia savo produktus, veikimui su naująja platforma. Situacija tampa daug aiškesnė, dėka „Lenovo“ bendrovės.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

windows11_7

Remiantis „Lenovo“ pateikiama informacija, „Windows 7“ operacinės sistemos naudotojai taip pat galės atsinaujinti į naująją „Windows 11“ versiją, bet tam bus reikalinga visiškai nauja instaliacija. Tai reiškia, jog norintys peršokti į naująją versiją, negalės tiesiog įsidiegti atnaujinimo per „Windows Update“ sistemą ir privalės operacinės sistemos naujinį įsirašyti iš naujo.

windows10upgradee

„Daugelis mūsų produktų galės būti atnaujinti į „Windows 11“. Jūs galėsite atnaujinti ar įsirašyti iš naujo į kompiuterius, kurie veikia su „Windows 10“. Kad atitiktų sisteminius reikalavimus, „Windows 7“ vartotojai turės atlikti švarią instaliaciją“,- teigiama „Lenovo“ pranešime.

Akivaizdu, kad „Windows 11“ bus prieinama ir „Windows 7“ versijos naudotojams, o tai reiškia, jog atsinaujinti galės ir „Windows 8“ bei „Windows 8.1“ vartotojai. Jeigu turite kompiuterį, kuris veikia su viena iš šių platformos versijų – rekomenduotumėme jau dabar atsinaujinti į „Windows 10“ ir tuomet spalio mėnesį galėsite pradėti naudotis naujausia „Microsoft“ sukurtos operacinės versija. Tai leistų Jums išsaugoti visus kompiuteryje turimus failus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Windows 11Microsoft

Komentarai

Guest

Įdomu kodėl neminima, jog norint intstaliuoti Windows 11, kompiuteris privalo turėti Trusted Platform Module Technology 2.0? Tikrai ne visi senesni kompai ją turi

Tomka

Nelabai supratau ko čia sprogti? Labiau sprogti turėtų dėl to, kad jie oficialiai nepalaikys senesnių cpu negu AMD zen 2 ir 8 Gen intel(~2019m)

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas