Kompiuteriai

„Sony“ pristatė netikėtą naujieną: pademonstravo žaidimams skirtą įrenginį, kokio dar nebūsite matę

Susipažinkite su „PlayStation Portal“ – „Sony“ nuotolinio žaidimo įrenginiu, kuriuo žaidėjai gali žaisti „PlayStation 5“ žaidimus per WIFI su „DualSense“ žaidimų pulteliu ir 8 colių ekranu.

„Sony“ pristatė netikėtą naujieną: pademonstravo žaidimams skirtą įrenginį, kokio dar nebūsite matę

PS5 savininkai galės akimirksniu peršokti nuo savo „PlayStation 5“ konsolių prie „PlayStation Portal“, kad žaidėjai galėtų žaisti palaikomus žaidimus bet kurioje WIFI tinklo veikimo zonoje. Jei kas nors kitas naudojasi pagrindiniu žaidimų ekranu, naudodamiesi „PlayStation Portal“ galėsite mėgautis savo „PlayStation 5“ kur nors kitur.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Atkreipkite dėmesį, kad „PlayStation Portal“ negali transliuoti žaidimų iš „PlayStation 4“ arba „PlayStation 4 Pro“.

„PlayStation Portal“ turi 1080p 60 Hz ekraną ir palaiko žaidimus, kurie yra įdiegti į jūsų „PlayStation 5“ konsolę ir kuriuos galima žaisti naudojant „DualSense“ valdiklį. Debesyje transliuojami žaidimai per „PlayStation Now“ nepalaikomi, taip pat nepalaikomi žaidimai, kuriems reikia PSVR ar kitų periferinių įrenginių.

„Sony“ nuotolinį žaidimų įrenginį, „PlayStation Portal“, bus galima įsigyti vėliau šiais metais už 199,99 JAV dolerius, 219,99 eurus arba 199,99 svarus sterlingus. Daugiau informacijos apie išankstinius užsakymus ir tikslią „Sony“ įrenginio išleidimo datą bus pateikta vėliau.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas