Susipažinkite su „Lift“ – nauja „Logitech“ vertikalia ergonomine pele

Susipažinkite su „Lift“ – nauja „Logitech“ vertikalia ergonomine pele

Susipažinkite su „Lift" – nauja „Logitech“ vertikalia ergonomine pele - belaidę, sukurtą patogiam darbui visą dieną prie stalo. Puikus, natūralių kontūrų dizainas puikiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio rankoms ir yra trijų gražių spalvų: rožinės, beveik baltos ir grafito. Šiaurės Amerikoje ir Europoje galima įsigyti ir kairiarankę grafito spalvą.

„Lift“ yra naujausias „Logitech Ergo Series“ priedas ir palaiko į žmogų bei mokslu pagrįstą įmonės požiūrį į gaminių dizainą ir patirtį. „Lift Vertical Ergonomic Mouse“ buvo kruopščiai sukurta naudojant kelis naudotojų bandymus, kuriuose dalyvavo „Logitech Ergo Lab“ - ir patvirtinta pirmaujančių ergonomikos institucijų.

Šios unikalios pelės kompaktiškas dizainas suteikia daugybę privalumų ir pažangiausių produktyvumo funkcijų, užtikrinančių išskirtinį komfortą prie stalo. Minkšta guminė „Lift“ rankena ir patogus nykščio atramas užtikrina, kad mažesnėms rankoms būtų patogu kelias valandas. Jos 57 laipsnių vertikalus dizainas suteikia dešiniarankiams ir kairiarankiams atpalaiduojantį sukibimą ir sumažina riešo spaudimą bei skatina natūralesnę dilbio poziciją visą dieną.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas