Tokie pasiūlymai galioja tik artimiausias 48 valandas: neįtikėtinai žemos „Microsoft Office“ pakuočių bei „Windows“ licencijų kainos, sutaupykite iki 90%!

Norintiems įsigyti „Microsoft“ produktų licencijas už itin žemas kainas – tai puiki proga. Dabar vertėtų suklusti tiems, kurie ketina įsigyti „Microsoft“ programinę įrangą – ar tai „Windows“ operacinę sistemą ar „Office“ pakuotes, nes „GoDeal24.com“ turi itin puikių pasiūlymų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Tokie pasiūlymai galioja tik artimiausias 48 valandas: neįtikėtinai žemos „Microsoft Office“ pakuočių bei „Windows“ licencijų kainos, sutaupykite iki 90%!

Šiuo metu „GoDeal24.com“ parduotuvėje vyksta išpardavimai, kurių metų galite įsigyti geriausius „Microsoft“ produktus už itin patrauklią kainą. Mūsų partnerių vykdomi išpardavimai leis sutaupyti net iki 90 proc., lyginant su oficialia kaina.

Internetinėje parduotuvėje „GoDeal24.com“ dabar galite įsigyti „Microsoft Office 2021 Pro Plus“ registracijos kodą vos už 24,25 eurus, o taip pat rasite ir įvairių kitų pasiūlymų. Pavyzdžiui, perkant penkių registracijos kodų paketą jūs išleisite vos 13,05 eurus už vieną kodą.

Geriausi „Office 2021“ pasiūlymai jums:

2021 metais, „Microsoft“ pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau. Dabar jūs galite įsigyti ne tik naujausios versijos licenciją, tačiau ir senesnių, o kainos – tiesiog juokingas.

Neradote tai ko ieškote? Tai ne problema. „GoDeal24.com“ turi ir daugiau įvairių pasiūlymų, kuriuos vertėtų apžvelgti.

Ir tai dar ne viskas. Su nuolaidos kodu SGO50 jūs galite įsigyti žemiau pateikiamus produktus už ypatingai žemą kainą:

>>> Peržiūrėti daugiau pasiūlymų

Pardavėjas taip pat rekomenduoja išbandyti ir šiuos įrankius:

>>> Peržiūrėti daugiau pasiūlymų

Apie pardavėją

„GoDeal24.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „GoDeal24.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „ GoDeal24.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@godeal24.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas