„TrendForce“ perspėja tuos, kurie ketina pirkti DRAM atmintines: jau netrukus laukiama kainų kilimo, tačiau jis nebus toks didelis kaip anksčiau

Technews.lt

2024-06-28, 14:55

0 komentarų

TrendForce“ praneša, kad atsigaunant bendrųjų serverių paklausai ir DRAM tiekėjams didėjant HBM gamybos daliai, tiekėjai ir toliau laikosi pozicijos didinti kainas.

„Windows 10 Pro OEM Lifetime Key GLOBAL“ tik už 14,6 eurus su nuolaidos kodu TFN. Spauskite čia, kad įsigyti.
„TrendForce“ perspėja tuos, kurie ketina pirkti DRAM atmintines: jau netrukus laukiama kainų kilimo, tačiau jis nebus toks didelis kaip anksčiau

Tikimasi, kad trečiąjį ketvirtį DRAM kainos ir toliau didės – numatomas 8-13 % augimas. Tikimasi, kad įprastinės DRAM atminties kaina padidės 5-10 %, t. y. kainos augimas bus šiek tiek mažesnis lyginant su antru ketvirčiu.

„TrendForce“ pažymi, kad antrąjį ketvirtį pirkėjai atsargas papildė konservatyviau, o atsargų lygis tiek tiekėjų, tiek pirkėjų pusėje smarkiai nepasikeitė. Žvelgiant į trečiąjį ketvirtį, išmaniųjų telefonų ir CSP atsargas dar galima papildyti, be to, netrukus prasidės didžiausias gamybos sezonas. Todėl tikimasi, kad išmaniųjų telefonų ir serverių atminties tiekimas trečiąjį ketvirtį padidės.

Žvelgiant toliau į ketvirtąjį ketvirtį, išmaniųjų telefonų gamintojų ir CSP poreikis papildyti atsargas, taip pat didėjanti tiekėjų HBM produkcijos dalis skatins tolesnį kainų kilimą. Artėjant metų pabaigai ir pirkėjai, ir pardavėjai formuos pirkimų strategijas, remdamiesi dabartinėmis 2025 m. pasiūlos ir paklausos perspektyvomis.

„TrendForce“ neatmeta galimybės, kad pirkėjai ir toliau didins atsargų lygį, tikėdamiesi galimo jų trūkumo dėl padidėjusios HBM gamybos dalies 2025 m.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas