Kompiuteriai

Užsisakėme (ne)visas kompiuterines peles iš „Aliexpress“: neeilinis apsipirkimas, o brangiausią pelę padovanosime savo skaitytojams!

Šiais laikais internete gali rasti pačių įvairiausių dalykų. Daugelis mūsų internetu perką ne tik maisto produktus, bet ir elektroniką. Niekam ne paslaptis, jog kiniškos parduotuvės dažnai siūlo žemesnę kainą nei Lietuvos pardavėjai, o dėl šios priežasties itin populiari yra „Aliexpress“ platforma.

Užsisakėme (ne)visas kompiuterines peles iš „Aliexpress“: neeilinis apsipirkimas, o brangiausią pelę padovanosime savo skaitytojams!

„Aliexpress“ galima rasti milijonus įvairiausių produktų, o šįsyk nusprendėme įsigyti keletą žaidimams, ir ne tik, skirtų kompiuterinių pelių. Pelės nuo 1 euro, žaidimų pelė už 10 eurų ir keletas gėrybių už 50 eurų ar daugiau. Šio apsipirkimo metu išleidimo daugiau nei 240 eurų, o pirkinių krepšelyje – 13 skirtingų pelių. Pačią brangiausią iš jų – galite gauti ir jūs, o kaip tai padaryti sužinosite peržiūrėję mūsų naujausią „YouTube“ vaizdo įrašą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Vienas iš didžiausių, žaidimų pelės naudojimo privalumų - programavimas. Priklausomai nuo įrenginio ir programinės įrangos pasirinkimo, pelę galite lengvai programuoti. Mygtukuose galėsite užprogramuoti dažniausiai naudojamas ir būtiniausias komandas, funkcijas. Taip pat, galėsite keisti ir pelės jautrumą ar net pasirinkti RGB apšvietimą. Tiesa, ne visos gaming pelės yra vienodos, todėl, ne visos gali suteikti tokią galimybę.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Be to, beveik visos žaidimams skirtos pelės yra su laidu, o ne bevielės. Taip išvengiama įvesties vėlavimo, kuris yra šioks toks USB jungtį turinčių pelių privalumas. Nors kelios šimtosios sekundės dalys nėra pastebimos kiekvienam žaidėjui, tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl tarp žaidimams skirtų pelių dominuoja laidiniai modeliai. Itin spartų belaidį ryšį turinčios bevielės pelės dažniausiai parduodamos gerokai brangiau nei įprasti modeliai.

Peržiūrėti visas mūsų įsigytas peles galite čia:

Antrasis vaizdo įrašas apie visas šias pelytes bus paruoštas vos tik gavus visus užsakytus produktus. Jeigu jus domina kažkuris iš užsakytų modelių – palikite komentaruose ką konkrečiai norėtumėte sužinoti, o taip pat – nepamirškite užsiprenumeruoti mūsų „YouTube“ kanalo, kur jau visai netrukus rasite ir daugiau įvairių vaizdo įrašų.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas