„Windows 11“ pasieks atnaujintas „Media Player“: pamatykite kaip tai atrodys ir kas galės išbandyti pirmieji

„Windows 11“ pasieks atnaujintas „Media Player“: pamatykite kaip tai atrodys ir kas galės išbandyti pirmieji

Leonardas Sindaravičius

Nors nemaža dalis „Windows 11 Dev Channel“ operacinės sistemos tobulinimo programos narių buvo nusivylę tuo, kad praėjusią savaitę „Microsoft“ nepateikė jokių naujienų (neva dėl to, kad planuotos naujienos neatitiko kompanijos kokybės lūkesčių), „Beta Channel“ nariai netrukus turės progą džiūgauti. „Microsoft“ patvirtino, jog visiškai nauja „Windows Media Player“ versija netrukus pasieks „Windows 11 Beta“.

Štai kaip atrodys naujasis medijos grotuvas:

1637089118_mainscreen_story

„Dev Channel“ testuotojus ši programa buvo pasiekusi praėjusių metų lapkritį, tad smagu išvysti testuojamas funkcijas virstant realybe. Tikriausiai „Microsoft“ ištaisė buvusias klaidas ir jaučia, kad aplikacija yra paruošta kitam realizacijos etapui - ji pasieks „Windows 11 Beta“ naudotojus tolesniems bandymams ir tobulinimui. Tarp ankstyvojoje versijoje buvusių klaidų išryškėjo sunkumai atkuriant tinkle esantį turinį.

Kalbant apie paskirtį, naujasis „Media Player“ yra orientuotas kaip „Groove Music“ pakaitalas. Pastaroji aplikacija yra riboto funkcionalumo ir niekad nepasiekė tokios sėkmės, kokią anksčiau turėjo originalioji „Media Player“ versija. Kol kas nauja versija pasiekiama išskirtinai „Beta“ vartotojams, tačiau tikėtina, kad vėliau šiais metais ji pasieks daugelį „Windows 11“ naudotojų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas