Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Windows 10“ mūsų kompiuteriuose gyvuos nebeilgai: paaiškėjo kada bus nutrauktas šios versijos palaikymas

„Windows 10“ mūsų kompiuteriuose gyvuos nebeilgai: paaiškėjo kada bus nutrauktas šios versijos palaikymas

Lukas Snarskis

2021-06-15, 07:20

JAV milžinė „Microsoft“ jau birželio 24 dieną planuoja surengti spaudos konferenciją, kurioje bus atskleisti planai, susiję su „Windows“ operacine sistema. Net neabejojama, jog renginio metu bus pademonstruota naujoji „Windows 11“ versija, o tai tampa vis akivaizdžiau. „Microsoft“ puslapyje atsirado informacija, kuri tik dar kartą tai patvirtina.

Paaiškėjo, jog „Windows 10“ operacinė sistema artėja link palaikymo pabaigos, o galutinai šios versijos palaikymas turėtų būti nutrauktas 2025 metų spalio 14 dieną. Tai yra maždaug 3 mėnesiai po dešimties metų jubiliejaus, nuo tada kuomet buvo išleista ši „Microsoft“ operacinės sistemos versija. Puslapyje minimos „Windows 10 Home“ ir „10 Pro“ versijos.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Screenshot-2021-06-15-at-01.29.48

Kaip jau minėjome, tampa vis akivaizdžiau, jog „Microsoft“ planuojamoje spaudos konferencijoje mes tikrai neišvysime „Windows 10“ atnaujinimo, o tai akivaizdžiai bus visiškai nauja versija. Ir nors naujosios versijos pavadinimas oficialiai nėra patvirtintas, neabejojama, jog tai turėtų būti „Windows 11“.

Pranešama, jog „Microsoft“ jau kuris laikas dirba ties operacinės sistemos dizaino atnaujinimu, o ši platformos versija žinoma „Sun Valley“ kodiniu pavadinimu. Su šiuo atnaujinimu siekiama modernizuoti vartotojo sąsają ir ketinama įnešti naujovių, kurias buvo tikimasi pamatyti su „Windows 10X“ versija. Taip pat, sklido gandai apie naują „Microsoft“ parduotuvės politiką, kuri padės plačiau pasiekti joje siūlomas programėles.

windows-10-logo

Prekinio ženklo įvaizdžio pakeitimai byloja apie galimus svarbius pakitimu, kurie turėtų būti pasiūlyti su naująja versija. Nors internete pasirodo vis daugiau informacijos, tačiau „Microsoft“ išlaiko ganėtinai santūrų toną ir pateikia tik itin subtilias užuominas. Kai kurie spėlioja, kad trumpame vaizdo įraše, patalpintame „Twitter“ platformoje, „Microsoft“ logotipo šešėliu buvo norima parodyti horizontalios įrankių juostos panaikinimą. Tačiau, kol kas tai tik spėjimai. Taip pat nėra jokios informacijos kokie bus OS atnaujinimai.

Iki oficialaus renginio liko daugiau kiek daugiau nei savaitė, todėl dar yra pakankamai laiko, jog iki to paaiškėtų ir daugiau informacijos. Kaip bebūtų, „Microsoft“ spaudos konferencija bus transliuojama internetu, o tai įvyks jau birželio 24 dieną, šeštadienį, 18:00 val. Lietuvos laiku. Visą informaciją iš šio renginio Jūs rasite ir mūsų portale.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Čiubaka

Man tai ir Windows 7 puikiai sukasi

Leox

Pas mano senelį Žiguliukas puikiai važiuoja ir jis nesupranta, kodėl kiti perka modernias, šiuolaikiškas mašinas..

Čiubaka

Logiška, jeigu Jūsų senelis patenkintas puikiai važiuojančiu Žiguliuku, tai nėra prasmės švaistyti pinigus naujam Žiguliukui.
Kita vertus, vienas pažįstamas gyvena "chruščiovkėje" ir labai norėtų persikelti į naujos statybos butą, bet... finansai neleidžia

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas