„Windows 10“ populiarumas ir toliau auga: užfiksuotas įspūdingas aktyvių naudotojų skaičius

2020 metų vasario mėnesį „Microsoft“ galėjo pasigirti tuo, jog „Windows 10“ operacinę sistemą naudojo jau daugiau nei 1 mlrd. vartotojų. Tiesa, tokią informacija kompanijos atstovai patvirtino tik kovo mėnesį, tačiau tai nekeičia fakto, kad pastaroji platforma per pastaruosius metus fiksuoja ganėtinai stabilų augimą. Dabar bendrovės atstovai paskelbė dar vieną pasiekimą.

„Micorosft“ praneša, kad „Windows 10“ įrenginių kiekis pakilo iki 1,3 mlrd. Kompanijos tikslas yra pasiekti 1,5 mlrd. įrenginių kiekį, kuris jau yra visai arti. Dar prieš 2018 metų vasarą „Microsoft“ planavo turėt 1 mlrd. „Windows 10“ įrenginių, bet šį tikslą kompanijai pavyko pasiekti tik po dviejų metų. Pastaruoju metu „Windows 10“ įrenginių kiekis augo sparčiau nei prieš tai. Tai įvyko dėl pandemijos ir labiau perkamų kompiuterių. „Microsoft“ atskleidė, kad paskutinį ketvirtį jų partneriams reikėjo 10 % daugiau „Windows 10“ licencijų nei įprastai.

Dar vienas faktorius lemiantis „Windows 10“ rinkos augimą yra tas, kad „Microsoft“ „Windows 7“ operacinę palaiko tik verslui, kuris už tai moka. Kadangi už senos operacinės palaikymą reikia mokėti papildomai vis daugiau kompanijų tiesiog pereina prie „Windows 10“. Šiuo metu „Windows 7“ vis tiek dar turi 20 % operacinių sistemų rinkos.

„Micorosft“ taip pat atskleidė, kad jų „Microsoft Teams“ platforma turi 145 mln. kasdienių naudotojų, o „Microsoft 365“ namų naudotojų kiekis jau viršijo 50 mln. prenumeratorių.

„Microsoft“ oficialiai patvirtino: „Windows 10“ aktyvių vartotojų skaičius pasiekė įspūdingą ribą

„Windows 10“ operacinė sistema buvo išleista 2015 metais, o iškart po pristatymo kompanijos vadovai buvo įsitikinę, kad 1 mlrd. ribą pavyks pasiekti per 2-3 metus. Deja, pradinis įmonės planas realybe nevirto, o 2017 metais šia „Windows“ versija naudojosi tik 500 mln. vartotojų.

Prie „Microsoft“ pasiekimo turėjo prisidėti ir „Windows 7“ operacinės sistemos palaikymo nutraukimas. JAV kompanija visai neseniai oficialiai nutraukė senesnės savo kurtos platformos palaikymą, o iš jos vis dar galima nemokamai atsinaujinti į „Windows 10“.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas