„Windows 11“ naudotojų kančios pagaliau baigėsi: „Microsoft“ išleidimo atnaujinimą, kuris išsprendė jau daugiau nei metus egzistavusią itin įkyrią klaidą

Lukas Snarskis

2023-12-25, 09:00

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Nors tai buvo geros naujienos daugeliui, tačiau bendrovė nuolat susiduria su įvairiausiomis nenumatytomis problemomis.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
„Windows 11“ naudotojų kančios pagaliau baigėsi: „Microsoft“ išleidimo atnaujinimą, kuris išsprendė jau daugiau nei metus egzistavusią itin įkyrią klaidą

Daugelis „Windows“ operacinės sistemos naudotojų atkreipia dėmesį į gautus atnaujinimus tik tada, kai jie ką nors sugadina. Dar praėjusią savaitę kilo šios „Microsoft“ platformos naudotojų nepasitenkinimas, kuomet po gruodžio mėnesio atnaujinimo sutriko Wi-Fi veikimas, plačiau apie tai skaityti galite paspaudę čia. Tačiau ne kiekvienas naujinys yra blogas.

Operacinėms sistemoms skirti atnaujinimai dažniausiai išsprendžia įvairias problemas, o būtent tai ir padarė naujausias „Windows 11“ naujinys. „Microsoft“ pagaliau ištaisė vieną įkyriausių naujosios platformos versijos problemų, kuri susijusi su „Fire Explorer“. Tai „Windows“ naudotojus erzino jau ganėtinai ilgą laiką.

„File Explorer“ dažnai susilaukia kritikos dėl savo lėto veikimo ir gausybės smulkių problemų, kurias „Microsoft“ nuolat taiso. Ir nors gamintojas kaskart pateikia tam tikrus pataisymus, tačiau viena problema kankino daugelį naudotojų jau seniai ir daugelis galvojo, jog ši bėda taip ir nebus išspręsta.

Daugelis „Windows 11“ naudotojų yra susidūrę su problema, kuomet keičiant ką nors nustatymuose, atidarant pranešimą, naršant internete ar net žaidžiant žaidimus, „File Explorer“ langas iššokdavo visiškai be jokios priežasties. Įdomu tai, jog ši klaida „Microsoft“ kuriamoje operacinėje sistemoje egzistavo jau daugiau nei metus.

„Microsoft“ išleido „Windows 11“, kuris prieinamas visiems šios operacinės sistemos versijos naudotojams. Naujinys buvo paruoštas jau gruodžio ketvirtą, o informacijoje apie naujinį „Microsoft“ taip apibūdiną problemą su „File Explorer“:

„Šiuo atnaujinimu išspręsta problema susijusi su „File Explorer“ langais. Kai jų nesitikite, jie pasirodo pirmame plane“, - rašoma „Windows 11“ atnaujinimo aprašyme.

Jeigu jūsų kompiuteryje veikia „Windows 11“ operacinės sistemos versija ir dar turite neįdiegtų atnaujinimų – rekomenduojame tai padaryti jau dabar. Šis konkretus pataisymas atkeliauja su naujiniu, kuris žymimas kaip „KB5032288“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas