Kompiuteriai

„Windows 11“ vartotojams tai nepatiks: „Microsoft“ šalina daugelio pamėgtas galimybes, teks pasiklauti neoficialiais sprendimais

„Microsoft“ šią savaitę išleido naują „Windows 11 Insider“ versiją, skirtą Kanarų kanalo vartotojams. Naujoje versijoje 25921 pateikiami nauji klaidų pataisymai ir patobulinimai.

„Windows 11“ vartotojams tai nepatiks: „Microsoft“ šalina daugelio pamėgtas galimybes, teks pasiklauti neoficialiais sprendimais

Be paskelbtų, „Microsoft“ dažnai pristato naujas funkcijas, kurios nėra pakeitimų žurnalo dalis. Šios nepaskelbtos funkcijos yra paslėpti brangakmeniai, skirti entuziastams išsiaiškinti ir iškasti. Kartais kai kurios iš šių funkcijų neįjungtos, nes jos skirtos būsimiems leidimams, arba galbūt pati „Microsoft“ dar nėra tikra dėl pakeitimo ir vis dar bando išsiaiškinti jo ypatumus ir pašalinti klaidas.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Viena iš tokių funkcijų, kuri neseniai pasirodė ir Dev kanale, yra galimybė pataisyti arba atkurti sugadintą „Windows 11“ diegimą naudojant „Windows Update“.

Taip pat naujausioje „Canary“ versijoje yra keletas „File Explorer“ patobulinimų. „Twitter“ vartotojas ir „Windows“ detektyvas Xeno nustatė, kad „Explorer.exe“ („File Explorer“ programa) pašalintos kelios senosios „Windows 10“ užduočių juostos dalys, kai buvo pastebėtos naujos versijos 25921 Material UI (explorer.exe.mui) eilutės. „Deskmodder“ (vokietis) pažymi, kad šio failo dydis 22621 versijoje sumažintas nuo 17 Kb iki 12 Kb.

Kitas „Windows“ entuziastas „PhantomOcean3“ nustatė, kad jiems nepavyko atidaryti pranešimų srities naujoje versijoje, nors galėjo tai padaryti ankstesnėje „Canary“ versijoje (25915).

Suplanavus tokius apvalkalo pakeitimus, be kita ko, vartotojai, kurie teikia pirmenybę senajai „Windows 10“ išvaizdai, gali pasikliauti tik trečiųjų šalių programomis, ir jos toli gražu nėra nepriekaištingos.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.
Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas