„Xiaomi“ pristatė naują monitorių: 24,5 colių įstrižainė, 165Hz ir itin patraukli kaina

Kinijos kompanija „Xiaomi“ yra puikiai žinoma ne tik dėl savo kuriamų išmaniųjų telefonų, tačiau ir dėl daugybės kitų produktų – nuo dantų šepetukų iki elektrinių paspirtukų ar robotų siurblių. Tačiau tai tikrai ne viskas. Bendrovė taip pat kuria ir monitorius, o dar praėjusių metų spalį pademonstravo naująjį 24,5 colių ekraną „Mi Fast LCD“, bet ir tai dar ne viskas.

Visai neseniai „Xiaomi“ atstovai paskelbė apie dar vieną naują monitorių, kuris taip pat bus žinomas „Xiaomi Mi Fast LCD“ pavadinimu , o pagrindinės jo savybės išlieka tokios pačios – 24,5 colių įstrižainės ekranas su 165 Hz ekrano atsinaujinimo dažniu. Neabejotinai, tai nėra viskas ką „Xiaomi“ ketina pasiūlyti su šiuo atnaujinimu.

Kaip jau minėjome, naujai išleistas „Xiaomi“ monitorius gali pasigirti 24,5 colių įstrižainės IPS LCD ekranu su Full HD+ rezoliucija, 165Hz atkūrimo dažniu, 95% DCI-P3 spalvų gama, 100% sRGB spalvų gama, 16,7 milijonų spalvų ir 16:9 kraštinių santykiu. Verta paminėti ir tai, jog ekranas turi ΔE < 2 spalvų tikslumą, 1000:1 kontrasto santykį, 1000000:1 dinaminį kontrasto santykį, 400 cd/m2 ryškumą, 178 laipsnių horizontalaus stebėjimo kampą ir tik 1.6mm trijų kraštinių storį su sąlyginai platesne apačia.

Ekranas yra sertifikuotas „VESA DisplayHDR 400” ir taip pat suderinamas su “NVIDIA GSYNC”. Palaiko iki 2ms GTG reakcijos laiką, „DC“ pritemimą, ir taip pat turi „TÜV Rheinland“ sertifikatą, kuris rodo labai nedidelį mėlynos spalvos skleidimą.

Verta paminėti ir tai, jog „Xiaomi“ monitorius turi du HDMI 2.0 lizdus, vieną DisplayPort 1.2 lizdą, garso jungtį ir maitinimo šaltinio lizdą. Galiausiai, gali būti montuojamas ant sienos, pasuktas, reguliuojamas (aukštyn-žemyn, pirmyn-atgal, į kairę-dešinę). Pranešama, kad „Xiaomi Mi Fast LCD“ monitoriaus kaina turėtų siekti maždaug 195 eurus.


Kol kas komentarų nėra.