Kompiuteriai

Žaidimų gerbėjai ir kripto valiutų kasėjai sulaukė gerų naujienų: pastebimi teigiami vaizdo plokščių kainų pokyčiai

Žaidimų gerbėjai ir kripto valiutų kasėjai sulaukė gerų naujienų: pastebimi teigiami vaizdo plokščių kainų pokyčiai

Pastarieji keletą metų yra itin sudėtingi daugeliui elektronikos bendrovių. Automobilių gamintojai nuolat skambina pavojaus varpais, o su problemomis susiduria ir smulkesnės technikos gamintojai. Tarp tokių ir tos kompanijos, kurios gamina vaizdo plokštes.

Dėl didžiulio rinkos poreikio, tačiau ne tokios stabilios paklausos, vaizdo plokščių kainos, per pastaruosius metus, pasiekė neregėtas aukštumas. Žinoma, prie to nemažai prisidėjo ir kripto valiutų kasėjai. Kaip bebūtų, jau dabar pastebima gera tendencija, kuri turėtų tapti geromis naujienomis daugeliui.

„3DCenter“ renka vaizdo plokščių kainų statistiką iš Austrijos ir Vokietijos parduotuvių bei pagaliau pastebėta gera tendencija - vaizdo plokščių kainos pradėjo mažėti. RTX 30 serijos vaizdo plokščių realios kainos dabar yra „tik“ 77 % didesnės nei rekomenduojamos. Prieš kelias savaites kainos buvo didesnės 85 %. RX 6000 serijos kainos dabar yra 67 % didesnės nei rekomenduojamos, o prieš kelias savaites kainos buvo 78 % didesnės.

Galime teigti, kad šis kainų mažėjimas yra beveik nepaveiktas ką tik įvykusio kripto valiutų kainų kritimo. Tai atsitiko vos prieš savaitę, tad visa vaizdo plokščių industrija nuo gamybos iki pardavimo dar tikrai negalėjo sureaguoti. Jeigu kripto valiutų kainos staigiai neatsigaus tai galime tikėtis dar labiau pingančių vaizdo plokščių.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas