Žaidimų gerbėjams tai patiks: HP pristatė nebrangius nešiojamus kompiuterius

Kompanija HP visai neseniai pristatė žaidimams skirtą nešiojamų kompiuterių seriją „HP Victus 16“, kuri daugelį nustebins puikiomis specifikacijomis bei į žaidimus orientuotomis galimybėmis. Naujieji įrenginiai pasižymės „Intel 11th Gen“ ir „AMD Ryzen“ procesoriais, o žemiau rasite daugiau informacijos apie juos.

„Victus E“ serija buvo aprūpinta galingais „AMD Ryzen 7“ procesoriais, o „Victus D“ serija – „Intel Core i7“ procesoriais. Nepaisant procesoriaus modelių skirtumo, abi serijos naudotojams suteikia „Nvidia GeForce RTX 30“ kartos vaizdo plokštes. Beje, šios serijos modeliai turi 16 colių ekranus ir itin didelio atnaujinimo dažnio skaičius. „HP Victus 16“ serija buvo paleista visame pasaulyje gegužę, pažvelkime į šios serijos kompiuterių gilesnes specifikacijas ir kainas.


Ši serija yra aprūpinta 16 colių ekranais su Full HD raiška bei 144 Hz atnaujinimo dažniu. Verta paminėti, kad didžiausias ekrano ryškumas yra 300 nitų. Be to, ekranai naudoja mažai mėlynos šviesos turinčią „Eyesafe“ technologiją. „E“ serija vartotojams leis naudoti „AMD Ryzen 5 5600H“ arba „Ryzen 7 5800H“ procesorius. Tuo tarpu, „D“ serijoje galima rinktis „Intel Core i7-11800H“ ir 11-osios kartos „Core i5-11300H“ procesorius. „HP Victus E“ serijoje galima pasirinkti „Nvidia GeForce RTX 3060“ vaizdo plokštę su 6 GB operatyviosios GDDR6 atminties arba „AMD Radeon RX 5500M“ su 4 GB operatyviosios GDDR6 atminties. Tačiau, technologijų portalo „Gadgets 360“ teigiama informacija, „HP Victus D“ serija siūlo tik vieną vaizdo plokštės variantą – „GeForce RTX 3060“ su 6 GB operatyviosios atminties. Visi modeliai įprastai siūlo 16 GB DDR4 operatyviąją (angl. RAM) atmintį su 3200 MHz magistralės sparta, tačiau, jei yra poreikis, skaičius praplėsti galima ir iki 32 GB. Neužmirštamas ir „PCIe“ tipo SSD diskas su 512 GB.


Visose serijose veikia „Windows 10 Home“ operacinė sistema. Jeigu norite, galimybė persikelti į naujausią „Windows 11“ operacinės sistemos versiją yra. Modeliai pasižymi penkių krypčių oro srauto dizainu su didesnėmis ventiliacijos angomis, taip pat ir ventiliatoriais, kurie užtikrina, kad užkietėję žaidėjai būtų aprūpinti geru aušinimu, o aušinimas užkirstų kelią visoms nereikalingoms problemoms. Naudodamiesi „OMEN Gaming HUB“ programine įranga, galite keisti našumo režimus, stebėti sistemos gyvybingumą, keisti įvairius nustatymus. Be to, „HP Victus 16“ žaidimų nešiojamųjų kompiuterių modeliuose yra „Bang & Olufsen“ garsiakalbių sistema, 720p HD plataus matymo kamera integruota su dviem skaitmeniniais mikrofonais.

„HP Victus E“ serija parduodama už 742 eurus, o pirkėjai turės „Mica Silver“ spalvos pasirinkimą. „Victus 16 D“ serijos pradinė kaina yra apie 850 eurų, o šios serijos produktai pasižymės „Performance Blue“ spalva.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas