Žiemos išpardavimai įgauna vis didesnį pagreitį: pasirūpinkite legalia programine įranga vos nuo 7,25€

Žiemos išpardavimai įgauna vis didesnį pagreitį: pasirūpinkite legalia programine įranga vos nuo 7,25€

Partnerio turinys

Šiltesnių oro dar daugeliui mūsų teks palaukti, o tai neabejotinai didina mūsų laiką prie kompiuterių. Darbas ar mokslai - namuose, laisvalaikis – namuose, o tokiam gyvenimo būdui, neabejotinai, praverčia geras kompiuteris. Tačiau kartu su tuo, reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir tinkama programine įranga. O legalia programine įranga jus gali aprūpinti mūsų partneris „Keysfan.com“.

„Keysfan.com“ – profesionali darbo įrangos ir žaidimų registracijos kodų pardavimo platforma. Čia jūs rasite didžiulį pasirinkimą už itin žemą kainą. Internetinėje parduotuvėje šiuo metu vyksta žiemos išpardavimai, kurių metu galite sutaupyti nemažai pinigų. Pardavėjas siūlo ne tik „Windows“ operacinės sistemos aktyvacijos kodus, tačiau ir „Microsoft Office“ pakuotes, kurios pravers kiekvienam iš mūsų. Tarp geriausių pasiūlymų rasime ir „Windows 10“, kas jums kainuos vos 7,25 eurus, o norėdami sužinoti daugiau – skaitykite toliau.

220110-720p-ksf-€

Geriausi žiemos pasiūlymai „Windows“ operacinei sistemai

2021 metais, „Microsoft“ pagaliau išleido naują „Windows“ operacinę sistemą, kuri daugeliui prieinama tapo dar spalio pradžioje. Po daugiau nei penkerių metų laukimo, „Windows 11“ pasiūlė vartotojams ne tik vizualinius atnaujinimus, tačiau ir spartesnį įrenginių veikimą bei dar platesnes galimybes nei anksčiau. Šią naująją operacinės sistemos versiją dabar galite įsigyti vos už 14,25 eurus, o jeigu norite senesnių „Windows“ - geriausius pasiūlymus rasite kiek žemiau.

Geriausi žiemos pasiūlymai „Office“ pakuotėms

Office-2016

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. „Keysfan.com“ turi puikių pasiūlymų jums, kuriuos rasite kiek žemiau:

Bundle! 62% OFF, Windows OS and MS Office (Coupon code: SKF62)

Windows-Office

Dabar puiki proga įsigyti ir „Microsoft“ programinės įrangos paketą. „Keysfan.com“ siūlo įsigyti „Windows“ operacinę sistemą, kartu su „Microsoft Office“, o tokių pasiūlymų kainos prasideda vos nuo 24,14 eurų. Siūlome peržvelgti žemiau pateiktas opcijas, o taip - nepamirškite panaudoti specialaus nuolaidos kodo SKF62.

Peržiūrėti daugiau įvairių pasiūlymų >>

Ir tai dar ne viskas – nuolaidos iki 50 proc. taikomos šiems produktams, o jums tereikia panaudoti nuolaidos kodą SKF50.

Peržiūrėti daugiau įvairių pasiūlymų >>

Žemiau pateikiamiems produktams – net 62 proc. nuolaidos su nuolaidos kodu SKF62.

Peržiūrėti daugiau įvairių pasiūlymų >>

Apie pardavėją

„Keysfan.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „Keysfan.com” siekia 100 proc. vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „Keysfan.com” licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@keysfan.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas