Ketinate įsigyti žaidimams skirtą monitorių? Ekspertų patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią variantą

Pranešimas spaudai

2022-03-04, 11:30

0 komentarų
Ketinate įsigyti žaidimams skirtą monitorių? Ekspertų patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią variantą

Ar esate profesionalus žaidėjas, ar jūsų vaizdo žaidimų stalas yra tiesiog atsipalaidavimas po ilgos dienos – vaizdo žaidimams tinkamas ekranas yra būtinybė. LG Electronics ekspertai atskleidžia, į ką atkreipti dėmesį renkantis naują monitorių.

Jei žaidimai yra dalis jūsų gyvenimo būdo, tai ne paslaptis, kad savo įgūdžius galite tobulinti tik tiek, kiek leidžia jūsų įranga. Tiems, kas nori lygiuotis į geriausius, reikia valdymo centro, galinčio maksimaliai padidinti greitį, pagerinti vaizdo kokybę ir bendrą našumą, o būtent dėl šių savybių „LG UltraGear“ atvyko į „League of Legends“ Europos čempionatą kaip oficialus 2022 ir 2023 m. sezonų žaidimo monitorių partneris.

Koks yra geras žaidimo monitorių atsako laikas?

Vaizdo žaidimuose svarbi kiekviena sekundė, todėl reikia rinktis monitorių, turintį ne tik aukštos kokybės ekraną, bet ir pakankamą galią sumažinti kadrų užlaikymą, kad būtų užtikrintas greitesnis atsakas ir viską lengvai suspėtumėte.

Kaip pasakytų bet kuris elektroninio sporto profesionalas, greitis yra labai svarbus didelio našumo žaidimų ekrano komponentas. Geriausi rinkoje esantys žaidimo monitoriai žada 1ms atsako greitį. O trumpesnis atsako laikas reiškia geresnę statistiką, kad ir kokie būtų žaidimo iššūkiai. Taip yra todėl, kad vaizdo plokštė gali veikti tik tokiu greičiu, kokiu leidžia monitorius, o tai reiškia, kad vaizdo kokybė ir greitis neatsiejami.

„LG UltraGear“ žaidimo monitoriai taip pat gali užtikrinti žaibišką 165 Hz pasikartojimo dažnį arba 180 Hz spartinimo dažnį. Iki minimumo sumažinus ekrano užtemimus ir trūkčiojimą, galėsite lengvai reaguoti į greitai judančius taikinius. Be to, funkcija „Dynamic Action Sync“ dar labiau sumažina įvesties vėlavimą, kad svarbiausiais momentais veiktumėte realiuoju laiku.

Kas svarbiau – atnaujinimo dažnis ar atsako laikas?

Žaidimo monitoriaus atsako laikas – tai laikas, per kurį pikselis pakeičia spalvą. Didesnė atsako sparta užtikrina sklandesnį judėjimą, sumažina monitoriaus mirgėjimą, ir per tą patį laiką žaidėjo akis pasiekia daugiau informacijos. Atnaujinimo dažnis reiškia, kiek kartų per sekundę monitorius gali atnaujinti vaizdą ekrane.

„UltraGear“ yra inovatyvus „4K Nano IPS“ žaidimų ekranas su 144 Hz atnaujinimo dažniu, todėl „UltraGear“ monitoriai, turintys „Gray-to-Gray“ 1 ms atsako laiką, gali suteikti jūsų žaidimui didelį pranašumą.4 O mūšio scenos yra tikroviškos kaip niekada, nes ekranas palaiko 98% DCI-P3 spalvų gamos.5 Pasinerkite į epines komandų kovas ir susigrumkite su priešais neprarasdami nė akimirkos, naudodami monitorių, kuris kiekvieną sceną išryškins puikia vaizdo kokybe.

Kaip centrą fiksuojantis lygiavimas pagerina šaudymo tikslumą?

Kiekvienas šūvis svarbus, ypač jei jūsų yra mažuma, todėl verta rinktis monitorius su „Crosshair“ funkcija, kuri dėl centrą fiksuojančio reguliavimo padės geriau nusitaikyti. Naudodami šią naudingą funkciją iš karto pastebėsite statistikos skirtumus. Naudodami centrą fiksuojantį reguliavimą galite išvengti klaidų ir sutelkti dėmesį į kito judesio strategiją. Net ir naudojant išlenktus vaizdo žaidimų monitorius ar kelis ekranus, galimybė visada žinoti, kur yra žymeklis ar pelė, padės pagerinti rezultatą minimaliomis pastangomis.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Žaidimai telefonuose tampa vis populiaresni: ekspertai pasakė, kokius žaidimus privalėtų išbandyti kiekvienas iš mūsų

Pranešimas spaudai

2024-04-19, 11:13

0 komentarų

Pasaulinių tyrimų duomenys rodo, kad išmanusis telefonas šiuo metu yra populiariausia žaidimų platforma. Mobilieji žaidimai prieinami kiekvienam išmaniojo telefono savininkui, o sau tinkamą žaidimą iš itin plačios pasiūlos gali rasti kiekvienas.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Žaidimai telefonuose tampa vis populiaresni: ekspertai pasakė, kokius žaidimus privalėtų išbandyti kiekvienas iš mūsų

Pasaulinių tyrimų duomenys rodo, kad išmanusis telefonas šiuo metu yra populiariausia žaidimų platforma. Mobilieji žaidimai prieinami kiekvienam išmaniojo telefono savininkui, o sau tinkamą žaidimą iš itin plačios pasiūlos gali rasti kiekvienas.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Žaidimų ekspertai, „Samsung“ ambasadoriai Lietuvoje aptaria pagrindinius žaidimų išmaniuoju telefonu privalumus ir dalijasi savo TOP penkiais šiuo metu prieinamais mobiliaisiais žaidimais.

Nenusileidžia kompiuteriniams

Žaidimų ekspertai ir „Samsung“ ambasadoriai Lietuvoje „Edvisss“ ir Simas Anužis, žaidėjų bendruomenei žinomas „Svarbeuse dariti“ pseudonimu, tvirtina, kad šiais laikais išmaniuosiuose telefonuose esantys žaidimai nė kiek nenusileidžia kompiuteriniams.

„Mobilieji žaidimai stipriai pakeitė visą žaidimų industriją. Šiuo metu jie smarkiai patobulėjo ir savo kokybe bei raiška prilygsta kompiuteriniams. Nors pats daugiausiai žaidžiu pastaruosius, iš savo sekėjų vis dažniau sulaukiu klausimų, ar neplanuoju pradėti mobiliųjų žaidimų transliacijų – vadinasi, susidomėjimais tokiais žaidimais tik didėja“, – sako S. Anužis.

„YouTube“ turinio kūrėjas „Edvisss“ tikina, kad mobiliųjų žaidimų kokybei didelės įtakos turėjo vis galingesniais tampantys išmanieji telefonai.

„Dėl vis galingesnių išmaniųjų telefonų mobiliųjų žaidimų vizualinė pusė tapo itin stipri. O tai pritraukia dar daugiau vartotojų. Juk yra daug žaidėjų, kuriems svarbi estetika, grafika, ryškios spalvos“, – teigia turinio kūrėjas.

Tai, kad vizualinė žaidimų pusė – svarbu, pritaria ir S. Anužis. „Tiems žaidėjams, kuriems rūpi konkurencija ir pagrindinis jų tikslas – laimėti prieš savo varžovus, vizualinė žaidimų pusė nėra itin svarbus aspektas. Tačiau stebint spartų žaidimų grafikos tobulėjimą kompiuterinių, konsolinių žaidimų kategorijose, vartotojai vis dažniau tikisi aukštos kokybės žaidžiant išmaniuoju telefonu. Aš, kaip ir didžioji dalis žaidėjų, esu iš tų, kuriems vizualiniai sprendimai – itin svarbūs“, – pabrėžia žaidimų ekspertas.

Žaidžia visur – net žvejyboje

Žaidimų industrijoje žinomi kūrėjai tvirtina, kad mobilieji žaidimai turi ir dar vieną didelį pliusą. Skirtingai nei kompiuterinius ar konsolinius – mobiliuosius žaidimus galima žaisti bet kur ir bet kada. Lėktuve, gatvėje, darbe, ar netgi gamtoje, žvejojant.

„Lankstumas – didelis mobiliųjų žaidimų privalumas. Tokius žaidimus galima žaisti bet kur, kur veikia mobilusis internetas. Esu sutikęs ne vieną žveją, kuris žaidžia žvejybos metu. Mane tai maloniai nustebino – pats tokioje vietoje žaisti niekada nebūčiau pagalvojęs“, – šypsosi S. Anužis.

Kalbant apie didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria mobiliųjų žaidimų žaidėjai, „Edvisss“ išskiria net kelis: išmaniųjų telefonų strigimą, perkaitimą ir prastą bateriją.

„Šiuo metu naudojuosi „Samsung Galaxy S24 Ultra”, tad su savo išvardintomis problemomis nesusiduriu. Šis telefonas puikiai pritaikytas žaidimams. Jo ekranas – didžiulis, o 5000 miliamperų telefono baterija tikrai įspūdinga. Neseniai be įkrovimo ir pertraukų žaidžiau ištisas 6 valandas, o pabaigus vis dar buvo likę virš 20 proc. baterijos. Tai mane labai maloniai nustebino“, – pasakoja ekspertas.

Pasitaiko rizikų

Pradedantiems žaidėjams arba tiems, kurie mėgstamo mobiliojo žaidimo dar nespėjo atrasti, „Edvisss“ pataria nebijoti ieškoti ir eksperimentuoti. Pasak jo, mobiliųjų žaidimų pasirinkimų yra begalė: nuo loginių ir strateginių, iki veiksmo ir fantastinių. Be to, apart žaidimo žanro, pasirinkimą gali nulemti ir žaidimo sudėtingumas – vieni reikalauja gilaus supratimo, laiko bei išlavintų įgūdžių, o kiti, iš esmės paprasti žaidimai, gali padėti dienos eigoje keletui minučių atitrūkti nuo rūpesčių ir „prastumti“ laiką. Visgi, pasak jo, žaidžiant mobiliuosius žaidimus, kaip ir naudojantis bet kokiomis kitomis programėlėmis – svarbiausia išlikti budriems.

„Svarbeuse dariti“ TOP 5:

  1. Call of Duty: Mobile

  2. PUBG Mobile

  3. Brawl Stars

  4. MINECRAFT

  5. Where's My Water?

„Edvisss” TOP 5:

  1. Call of Duty: Mobile

  2. Roblox

  3. PUBG Mobile

  4. Asphalt 9: Legends

  5. Brawl Stars

„Svarbiausias mano patarimas – atsargiai elgtis su mikrotransakcijomis. Mikrotransakcija – tai nedidelė pinigų suma, kurią žaidėjai gali sumokėti žaidime. Dažniausiai perkant virtualius daiktus ar tam tikras privilegijas. Vis dėlto, svarbu nepamiršti, kad žaidžiant leidžiami ne virtualūs, o realūs pinigai. Kad ir kokios nedidelės sumos pasirodytų – mobilieji žaidimai, ypač nemokami, yra pilni mikrotransakcijų. Elgiantis neatsakingai – galite sulaukti netikėtai didelės sąskaitos“, – teigia „Edvisss“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas