Kompiuteriai

Ekspertai skelbia geras naujienas: atmintinių kainos mažėja ir toliau mažės

Ekspertai skelbia geras naujienas: atmintinių kainos mažėja ir toliau mažės

Remiantis „TrendForce“ ataskaita, 2023 m. pirmąjį ketvirtį DRAM kainos sumažėjo 20 proc. Tai yra besitęsiantis DRAM rinkos nuosmukis, nes pardavimai lėtėja visuose pramonės sektoriuose. Kai kurie DRAM gamintojai jau pradėjo atleidinėti darbuotojus, nes jų pajamos smarkiai mažėja. Tikimasi, kad antrojo 2023 m. ketvirčio kainos kris dar 10-15 %.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Nepaisant to, kad gamyba jau sumažinta, asmeninių kompiuterių gamintojai vis dar turi 9-13 savaičių DRAM atsargų. Atrodo, kad mobiliojo ryšio sektoriuje atsargų lygis yra sveikesnis, nes mobiliojo ryšio gamintojai konservatyviau vertino savo planus. Nepaisant to, tikimasi, kad mobiliosios DRAM atminties kainos taip pat sumažės 10-15 %. Kadangi vartotojų DRAM paklausa buvo maža, tiekėjai ieškojo pardavimų serverių sektoriuje, tačiau dėl to tiesiog susikaupė didžiulės serverių DRAM atsargos.

Pastaruoju metu sparčiai populiarėjančios mašininio mokymosi priemonės, pavyzdžiui, ChapGPT, kurios labai priklauso nuo grafikos procesorių skaičiavimo galios, regis, taip pat neturėjo įtakos grafikos pagrindu pagamintų DRAM paklausai, nes prognozuojamas panašus nuosmukis kaip ir kitose lentelėje nurodytose kategorijose. „TrendForce“ kol kas nepateikia 2023 m. antrojo pusmečio prognozių, nes teigia, kad neaišku, ar paklausa atsigaus.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas