Kompiuteriai

„Ryzen Phoenix“ procesoriai turėtų būti išleidžiami balandžio pabaigoje

„Ryzen Phoenix“ procesoriai turėtų būti išleidžiami balandžio pabaigoje

AMD „Phoenix“ yra naujos kartos APU procesoriai nešiojamiesiems kompiuteriams su „Zen 4“ ir RDNA 3 architektūromis. Naujųjų APU procesorių išleidimą AMD jau buvo atidėjusi, kuri teigė, kad reikia geriau suderinti viską su OEM partneriais.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Pirmą kartą apie „Phoenix“ procesorius buvo pranešta CES parodoje sausio pradžioje, todėl naujoji spėjama išleidimo data – balandžio 30 d. – būtų po beveik keturių mėnesių nuo atskleidimo.

Tuo tarpu „Intel Raptor Lake“ mobilius procesorius buvo galima įsigyti už dviejų mėnesių nuo pristatymo toje pačioje CES parodoje.

Gandų skleidėjas taip pat teigia, kad „Ryzen 7 7840U“, 15 W „Pheonix“ versija, bus pristatyta gegužės 1 d. Teigiama, kad labai tikėtina, jog visi „Phoenix“ APU pasirodys per vieną savaitę.

Kol kas žinome apie devynis „Phoenix“ modelius su H, HS ir U serijomis. Serijos bus skirstomos pagal TDP ir dažnį. Tačiau branduolių skaičiaus ir integruoto RDNA3 iGPU specifikacijos turėtų išlikti panašios.

Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

AMD

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas