„Xiaomi” pristatė galingą nešiojamą kompiuterį: vos 650 eurų kaina, 144Hz ekranas ir puikūs parametrai

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-16
„Xiaomi” pristatė galingą nešiojamą kompiuterį: vos 650 eurų kaina, 144Hz ekranas ir puikūs parametrai
0 Pasidalinimai
3486 Peržiūros

„Xiaomi” dukterinė kompanija „Redmi” prieš porą dienų pristatė į žaidėjus orientuotą nešiojamą „Redmi G” kompiuterį, kuris tiesiog priverčia išsižioti dėl vos 650 eurų kainos ir tiesiog puikių parametrų.

Įrenginys pasižymi didžiuliu 16,1 colio įstrižainės FHD raiškos ekranu, kuris, kaip dabar madinga, turi labai plonus rėmelius viršuje ir šonuose. Šis mados klyksmas lėmė, kad priekinė kamera buvo perkelta į apitinę briauną. Visgi didžiausias šios matricos privalumas - monstriškas 144Hz atsinaujinimo dažnis, leisiantis žaisti žaidimus net 144 kadrų per sekundę kokybe ir suteiksiantis neįtikėtiną naudojimo sklandumo pojūtį. Be to, nesvarbu, kokį ekrano režimą pasirinksite, visuose juose bus palaikomas 100% sRGB spalvų gamos padengimas, ką itin įvertins grafikos dizaineriai ir vaizdo įrašų kūrėjai.

Standartinės „Redmi G” versijos sklandumu rūpinasi naujausios kartos „Intel Core i5-10200H” procesorius ir pajėgi „GeForce GTX 1650” grafikos plokštė. Jei tokio komplekto galios jums kartais būtų per mažai - už papildomą 100 eurų galima įsigyti variantą su „Intel Core i5-10300H” ir „GTX 1650 Ti”, o jei esate maksimalistas už dar vieną papildomą šimtinę tikrai norėsite nusipirkti „Redmi G” su „Intel Core i7-10750H” ir „GTX 1650 Ti”.

Įdomu tai, jog gamintojui visus šiuos galingus komponentus pavyko sutalpinti į ploną korpusą ir dar užtikrinti efektyvų aušinimą, pasitelkus du didžiulius ventiliatorius ir tris atskirus termovamzdelius. Vėdinimo angos išdėstytos visose kompiuterio pusėse. Tiesa, nedidelis korpusas turėjo ir neigiamų pasekmių - jame montuojama vos 55Wh talpos baterija, kurios pakaks vos 5,5h darbo.

„Redmi G” kompiuterio pardavimai Kinijoje prasidės rugpjūčio 17 dieną. Deja, kol kas nepranešama ar juo bus prekiaujama už tėvynės ribų, tačiau matant, kiek daug „Redmi” ir „Xiaomi” produktų pasiekia Europos šalis, tikimybė yra ganėtinai didelė.

Na, o jei norite įsigyti kitų geriausiu kainos/kokybės santykiu pasižyminčių „Xiaomi” produktų, kviečiame spausti šią nuorodą ir suspėti pasinaudoti ypatingais „Xiaomi” 10 metų gimtadienio pasiūlymais!


Parašyti komentarą