„XIDU PhilBook Max“ – geriausias pigus nešiojamas kompiuteris šiemet?

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-06-16
„XIDU PhilBook Max“ – geriausias pigus nešiojamas kompiuteris šiemet?
0 Pasidalinimai
193 Peržiūros

Kuomet ieškome nešiojamo kompiuterio – dažniausiai dairomės į populiarus gamintojus, tokius kaip „Lenovo“, „Dell“, HP ar kiti. Sunku būtų nuginčyti, jog prekinis ženklas yra labai svarbu, bet kuo jis garsesnis – tuo ir kaina didesnė. Vis dėlto smulkieji gamintojai savo pusėje turi kitą privalumą – jie už žemesnę kainą gali pasiūlyti geresnį produktą.

Šiandien siūlome pažvelgti į vieną tokių produktų – tai būtų „XIDU Philbook Max“ nešiojamas kompiuteris, kurį būtų galima laikyti vienu geriausiu biudžetinės klasės įrenginiu šiemet. Visų pirma, sunku nepastebėti jo elegantiško dizaino, o pagirtina ir tai, jog korpusas pagamintas iš aliuminio lydinio. Tekstūra, kuria padengtas įrenginys, suteikia jam papildomos pridėtinės vertės ir išskiria iš daugumos kitų šios klasės prietaisų.

Įdomu ir tai, jog naujasis „XIDU PhilBook Max“ pasižymi „2-in-1“ dizaino sprendimais. Tai reiškia, jog šis nešiojamas kompiuteris turi 360 laipsnių kampu besisukantį ekraną. Vadinasi, Jūs šį kompiuterį galėsite naudoti ir kaip planšetę. Svarbu žinoti ir tai, jog „PhilBook Max“ pasižymi lietimui jautriu ekranu, kas yra taip pat labai pagirtina už tokią kainą.

Kalbant apie ekraną, tai „Philbook Max“ pasižymi itin siaurais jo rėmeliais, kurių plotis siekia vos 4,9 mm. Ekrano kraštinių santykis siekia 16:10, o rezoliucija – Full HD. Gamintojas atkreipia dėmesį ir į tai, jog analogiškomis specifikacijomis pasižymintys didieji gamintojai siūlo savo techniką už bent 2, o kartais ir 3 kartus aukštesnę kainą.

Pažvelkime trumpai ir į specifikacijas. „XIDU“ nešiojamas kompiuteris veikia su „Intel Apollo Lake“ procesoriumi, kurio taktinis dažnis siekia 2,5 GHz. Kompiuteryje integruota 6 GB operatyviosios (RAM) atminties bei rasime 128 GB SSD duomenų kaupyklą. Šis nešiojamas kompiuteris turi mini HDMI jungtį, dvi USB 3.0 ir vieną 3,5 mm ausinių jungtį. Žinoma, kaip ir dauguma kompiuterį, taip ir šis, palaiko microSD korteles.

„Xidu“ nešiojamą kompiuterį galite jau dabar įsigyti „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje. „PhilBook Max“ šiuo metu kainuoja tik 356,48 euro, o pardavėjas taip pat leidžia pasirinkti iš kur norėtumėte, jog jis būtų siunčiamas. Šauniausia tai, kad Jūs galite jį parsisiųsti iš Jungtinės Karalystės ir dėl šios priežasties Jums nereikės mokėti jokių mokesčių.


Parašyti komentarą