​Ar gali būti geriau: vienu įkrovimu 20 dienų atlaikantis elegantiškas išmanusis laikrodis - vos €29,74

Išmanieji laikrodžiai, nepaisant optimistiškų ekspertų prognozių, taip ir nepasiekė tos šlovės, kuria mėgavosi išmanieji telefonai. Priežasčių galima vardinti daug - besidubliuojančios ir prastai veikiančios funkcijos, didelė kaina, na, ir svarbiausia - trumpas baterijos gyvavimo laikas. Tačiau technologijos nestovi vietoje ir visų šių trūkumų neturintį prietaisą jau galima įsigyti už tikrai krikščionišką sumą.

Paspaudę šią nuorodą „TICWRIS RS” išmanųjį laikrodį, vienu įkrovimu galintį ištverti net iki 20 dienų, įsigysite vos už 29,74 euro. Gera žinia ir tai, jog siuntimas įskaičiuotas į šią sumą.

Daugiau apie „TICWRIS RS”

„TICWRIS RS”, kitaip nei dauguma jo kainų kategorijos atstovų, pozicionuojamas kaip aukštesnės klasės gaminys - greičiausiai todėl, kad gamintojas jį visai neseniai pardavinėjo už beveik 50 eurų. Tai labai pastebima, žvelgiant į dizainą. Korpusui naudojamas metalas, aplink ciferblatą eina dekoratyvinė tacheometro juosta, o dešinėje dalyje yra multifunkcinis mygtukas su raudonu apvadu - viskas labai primena kur kas brangesnį „Huawei Watch GT”. Įspūdį dar labiau sustiprina panašios spalvos ir dizaino guminė apyrankė.

Staigmenos čia nesibaigia. „TICWRIS” sugebėjo sukurti tokią gamybos technologiją, kuri leido korpuso storį sumažinti iki vos 9mm, o svorį - iki 54g. Tai reiškia, jog šis laikrodis bus vienas patogiausių dėvėti iš savo klasės įrenginių. Dvarbu paminėti ir IP68 atsparumą vandeniui, leidžiantį maudytis nenusisegant laikrodžio.

Kitas šio produkto privalumas - erdvus spalvotas 1,3 colio įstrižainės ekranas, leidžiantis visus rodmenis matyti aiškiau bei lengviau naviguoti tarp meniu punktų. 320x320 pikselių raiška vėlgi yra viena geriausių klasėje ir užtikrins, kad skaitmeniniai laikrodžio ciferblatai atrodys taip tikroviškai, kad aplinkiai iš toliau negalės atskirti, ar dėvite išmanųjį, ar klasikinį laikrodį.

Koks gi šiuolaikinis išmanusis laikrodis be fizinės veiklos sekimo galimybių? „TICWRIS RS” turi pulso matuoklį, kuris galim būtio užprogramuotas sekti jūsų širdies susitraukimų dažnį kas 10 minučių 24h per parą. Taip gausite daugiau informacijos apie tai, kiek aktyvus buvote per dieną ir kaip stresas privertė jūsų širdį plakti greičiau. Taip pat yra kraujo prisotinimo deguonimi matavimo funkcija, kurią itin vertina atletai, stebėdami, kada laikas baigti sportuoti ir ar treniruotė buvo efektyvi buvo efektyvi.

Be įprasto žingsnių skaičiavimo „TICWRIS RS” gali sekti daugybę įvairių sportinių veiklų, pradedant bėgimu, važiavimu dviračiu, plaukimu, krepšiniu ir baigiant įprastu svorių kilnojimu ar šokiais. Duomenys apie atstumus, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus nuolat sinchronizuojami su išmaniuoju telefonu, tad lengvai galėsite sekti savo aktyvumą.

„TICWRIS RS” su išmaniuoju telefonu komunikuoja naujausiu Bluetooth 5.0 ryšiu. Tai garantuoja kur kas stabilesnį veikimą, mažiau atsitiktinių atsijungimų bei dar mažesnes energijos sąnaudas.

Kalbant apie išmanias funkcijas, jų čia tikrai pakanka. „TICWRIS RS” gali atvaizduoti pranešimus iš telefono, rodyti informaciją apie orus, leisti lengvai perjungti grojančią dainą (patogu, kai telefonas kišenėje ar krepšyje), veikti kaip malonus žadintuvas, priminti, kai pernelyg ilgai užsisėdite ir veikti kaip kameros pultelis fiksuojant asmenukes su telefonu.

Na, o geriausia dalis yra „TICWRIS RS” baterija. Gamintojo teigimu, naudojant įprastai, ji turėtų atlaikyti net iki 20 dienų, Tai yra tiesiog puikus rezultatas, turint galvoje, jog dar visai neseniai daugiau pora dienų vienu įkrovimu buvo didelis pasiekimas. Jei laikrodžio nuspręsite kurį laiką nenešioti, o paskui staiga sugalvosite vėl užsisegti ant riešo, džiaugsitės, jog nenaudojamas prietaisas neišsikraus net 50 dienų.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „TICWRIS RS” išmanųjį laikrodį, vienu įkrovimu galintį ištverti net iki 20 dienų, įsigysite vos už 29,74 euro. Gera žinia ir tai, jog siuntimas įskaičiuotas į šią sumą.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas