Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Idealus laikrodis už mažiau nei 35€: didžiulis ekranas ir puikus baterijos tarnavimo laikas

Idealus laikrodis už mažiau nei 35€: didžiulis ekranas ir puikus baterijos tarnavimo laikas

Partnerio turinys

2021-06-18, 16:35

Išmanieji laikrodžiai, nepaisant optimistiškų ekspertų prognozių, taip ir nepasiekė tos šlovės, kuria mėgavosi išmanieji telefonai. Priežasčių galima vardinti daug - besidubliuojančios ir prastai veikiančios funkcijos, didelė kaina, na, ir svarbiausia - trumpas baterijos gyvavimo laikas. Tačiau technologijos nestovi vietoje ir visų šių trūkumų neturintį prietaisą, kuris dar ir gali pasigirti tokiomis naudingomis funkcijomis, kaip kraujospūdžio matavimas, galima nusipirkti už tikrai krikščionišką sumą.

Paspaudę šia nuorodą ypatingai atrodantį, 30 dienų vienu įkrovimu tarnaujantį ir kraujospūdį matuojantį „Ticwris GTX” išmanųjį laikrodį galite įsigyti vos už 34,64 euro. Jeigu dar nesate girdėję apie šį produktą - rekomenduojame skaityti toliau. „Ticwris GTX” yra išties dėmesio vertas įrenginys, o dabar dar ir parduodamas už itin žemą kainą.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Screenshot-2021-06-18-at-11.23.21

Jeigu reikėtų apibūdinti „Ticwris GTX” dizainą, pirma į galvą šaunanti idėja - laikrodžio ir išmaniosios apyrankės hibridas. Iš pastarosios jis paveldėjo ilgą ir siaurą kampuotą formą, o iš laikrodžio - dydį. Kitaip tariant, šis įrenginys patiks mėgstantiems stačiakampius laikrodžius ir norintiems išsiskirti iš nuobodžios dėvimų prietaisų masės. Be to, kadangi korpusas iš vidinės pusės yra lenktas, segėti „Ticwris GTX” bus vienas malonumas. Taip pat nereikės jaudintis, jei šį laikrodį netyčia sušlapinsite - apie jo atsparumą vandeniui liudija IP68 sertifikatas, o atsparumą smūgiams užtikrins metalinis rėmas.

Screenshot-2021-06-18-at-11.23.16

Pereinant prie ekrano, svarbiausia jo savybė - 1,91 colio įstrižainė, kuri yra beveik du kartus didesnė už tą, kurią randame „Xiaomi Mi Band” apyrankėse. Tai reiškia, kad šiame šviesiame ir spalvotame ekrane turinį įžiūrėti bus daug lengviau, valdyti laikrodį - paprasčiau ir patogiau. Puiki raiška taip pat užtikrina, kad matricoje labai patraukliai atrodys virtualūs laikrodžio ciferblatai, kuriuos lengvai bus galima pritaikyti prie savo aprangos.

Koks gi šiuolaikinis išmanusis laikrodis be fizinės veiklos sekimo galimybių? „Ticwris GTX” turi pulso matuoklį, kuris gali būti užprogramuotas sekti jūsų širdies susitraukimų dažnį kas 5 minutes 24h per parą. Taip gausite daugiau informacijos apie tai, kiek aktyvus buvote per dieną ir kaip stresas privertė jūsų širdį plakti greičiau. Taip pat yra kraujo prisotinimo deguonimi matavimo funkcija, kurią itin vertina atletai, stebėdami, kada laikas baigti sportuoti ir ar treniruotė buvo efektyvi buvo efektyvi. Na, o daugeliui lietuvių turėtų patikti kraujospūdžio matavimo galimybė, kuri leis bent apytiksliai žinoti šį svarbų parametrą ir suteiks galimybę tai daryti visur ir visada - net ir tada, kai po ranka neturite tam skirto aparato.

Screenshot-2021-06-18-at-11.23.34

Be įprasto žingsnių skaičiavimo „Ticwris GTX” gali sekti daugybę įvairių sportinių veiklų, pradedant bėgimu, važiavimu dviračiu, plaukimu, krepšiniu ir baigiant įprastu svorių kilnojimu ar šokiais. Duomenys apie atstumus, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus nuolat sinchronizuojami su išmaniuoju telefonu, tad lengvai galėsite sekti savo aktyvumą.

„Ticwris GTX” su išmaniuoju telefonu komunikuoja naujausiu Bluetooth 5.0 ryšiu. Tai garantuoja kur kas stabilesnį veikimą, mažiau atsitiktinių atsijungimų bei dar mažesnes energijos sąnaudas.

Screenshot-2021-06-18-at-11.23.54

Kalbant apie išmanias funkcijas, jų čia tikrai pakanka. „Ticwris GTX” gali atvaizduoti pranešimus iš telefono, rodyti informaciją apie orus, leisti lengvai perjungti grojančią dainą (patogu, kai telefonas kišenėje ar krepšyje), veikti kaip malonus žadintuvas, priminti, kai pernelyg ilgai užsisėdite ir netgi priminti, kai jums reikia išgerti vaistų.

Na, o geriausia dalis yra „Ticwris GTX” baterija. Gamintojo teigimu, naudojant įprastai, ji turėtų atlaikyti net iki 30 dienų, Tai yra tiesiog puikus rezultatas, turint galvoje, jog dar visai neseniai daugiau pora dienų vienu įkrovimu buvo didelis pasiekimas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Mb

Turiu kitą Ticwris modelį. Pagrindines funkcijas atlieka, bet programelė Yfit prastoka. Skambučio pranešimas iš ilgalaikio, kai gali matyti kas skambina ir pvz. atmesti skambutį, pasidarė trumpas "beep". Atstatyti nepavyksta

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas