Įsigykite įspūdingą išmanųjį laikrodį: milžiniška baterija, besisukanti kamera ir itin patraukli kaina

Įsigykite įspūdingą išmanųjį laikrodį: milžiniška baterija, besisukanti kamera ir itin patraukli kaina

Partnerio turinys

2021-08-08, 15:10

​Išmaniųjų laikrodžių industrija per pastaruosius kelerius metus smarkiai pasikeitė. Visai neseniai tikėjomės, kad šioje rinkoje, kaip ir telefonų pasaulyje, dominuos „Apple Watch” ir daugybė „Google” vystomos „Wear OS” operacinės sistemos įrenginių, tačiau taip nenutiko. Rinką užpildė daugybė nebrangių išmaniųjų apyrankių ir laikrodžių su apkarpytomis funkcijomis ir primityvia programine įranga. Laimė šiuo keliu žengia ne visi. Šiandien savo skaitytojams norime papasakoti apie „Kospet Optimus 2” išmanųjį laikrodį, kuris savo galia ir funkcionalumu kaip lygus su lygiu gali rungtis su visaverčiu išmaniuoju telefonu.

​Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BGbb88c3 „Kospet Prime 2” galite įsigyti su specialia nuolaida - vos už 162,91 eurus. Į šią kainą jau įskaičiuotas siuntimas ir visi reikiami mokesčiai, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų formalumų.

Daugiau apie „Kospet Prime 2”

Pirmas dalykas, kurį pastebėsite išsipakavę „Kospet Prime 2”, yra jo masyvumas. Kadangi įrenginyje gamintojui reikėjo sutalpinti daugybę įvairių mikroschemų ir milžinišką baterija, prietaiso korpusas tapo didelis ir labiausiai patikti turėtų stambių laikrodžių gerbėjams. Priekinėje dalyje ekraną juosia prabangi keraminė danga, o pats korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus polikarbonato, siekiant sumažinti ir taip nemažą svorį. „Kospet Prime 2” dešiniajame šone įrengti su mygtukai primena klasikinių laikrodžių karūnėles, todėl ant jūsų riešo prelegentas atrodys išties solidžiai.

Su laikrodžiu komplektuojama juoda silikoninė apyrankė, nebijanti prakaito ir drėgmės, tačiau esant reikalui ją nesunkiai galite pakeisti odine. Tarp kitko, prabangesnį dirželį galite įsigyti ir kartu su pačiu prietaisu.

Pirma sritis, kur pradeda matytis tokio didžiulio korpuso privalumas, yra ekranas. Kompanija sumontavo vieną didžiausių matricų rinkoje, kurios įstrižainė siekia net 2,1 colio. Maža to, pats ekranas dar ir labai kokybiškas. 480x480 rezoliucija garantuoja 323 pikselių colyje, kuris prilygsta „iPhone” telefonams. Be to, IPS technologija garantuos šviesų vaizdą ir puikius matymo kampus. Nuostabią vaizdo kokybę išnaudos daugybė virtualių laikrodžio ciferblatų - nuo labai tikroviškų ir klasikinius laikrodžius atkartojančių iki linksmų ir modernių.

Vis dėlto pagrindinė „Kospet Prime 2” stiprybė slypi jo viduje. Laikrodyje įdiegta net 4GB operatyviosios ir 64GB vidinės atminties, o sklandesniu nei bet kokio kito laikrodžio veikimu rūpinasi modernus 8 branduolių „Helio P22” lustas. Ką tai reiškia? Šiuos komponentus galėtume sudėti į išmanųjį telefoną ir jis veiktų kuo puikiausiai. Dėl šios priežasties „Prime 2” veikia ne kokia nors apkarpyta „Wear OS” ar kokia primityvi kiniška operacinė sistemas, o visavertė Android 10. Dėl šios priežasties laikrodyje yra „Play Store” aplikacijų parduotuvėje, kuri leis atsisiųsti visas jūsų telefone naudojamas programėles. Ar gali būti kas nors geriau, nei ant riešo bet kurią sekundę galėti atsidaryti „Chrome” naršyklę, pažiūrėti „YouTube” ar sužaisti kokį nesudėtingą žaidimą?

„Kospet Prime 2” netgi turi SIM kortelių stalčiuką, todėl jį galite naudoti kaip išmanųjį telefoną - skambinti ir girdėti pašnekovą per įmontuotą garsiakalbį ir džiaugtis sparčiu 4G internetu bet kur ir bet kada. Tačiau to daryti nebūtina - „Kospet Prime 2” gali prisijungti prie jūsų telefono ir veikti kaip visi įprasti išmanieji laikrodžiai. Kitaip tariant, rodyti pranešimus, orus, skaičiuoti žingsnius, matuoti pulsą, sekti įvairių sporto šakų treniruočių rezultatus, jau nekalbant apie visavertę „Google Maps” navigaciją dėl GPS imtuvo.

Iš įdomesnių dalykų netgi galima paminėti geros kokybės 13MP „Sony” kamera, kuri sukiojasi 90 laipsnių kampu. Tai reiškia, kad laikrodžiu galima užfiksuoti ne tik asmenukę, bet ir aplinką - patogu, jei staiga kažką reikia nufotografuoti, o telefono nėra po ranka.

Kalbant apie bateriją, „Kospet Prime 2” atveju jos talpa siekia net 1600mAh - apie 5 kartus daugiau negu įprastuose išmaniuosiuose laikrodžiuose. Toks milžiniškas akumuliatorius garantuoja, kad naudodamiesi šiuo prietaisu kaip atskiru įrenginiu jį turėsite krauti kas 36 valandas, o dėvėdami kaip įprastą išmanų laikrodį - dar rečiau. Tikrai puikus rezultatas, turint galvoje, kad savo telefonus krauname kasdien.

Kaip jau minėjome, ​paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BGbb88c3 „Kospet Prime 2” galite įsigyti su specialia nuolaida - vos už 162,91 eurus. Į šią kainą jau įskaičiuotas siuntimas ir visi reikiami mokesčiai, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų formalumų.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas