Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Nepraleiskite progos įsigyti pigų išmanųjį laikrodį: puikus savaitgalio pasiūlymas vos už 30,51 euro

Nepraleiskite progos įsigyti pigų išmanųjį laikrodį: puikus savaitgalio pasiūlymas vos už 30,51 euro

Lukas Snarskis

2021-03-28, 17:40

Išmaniųjų laikrodžių populiarumas nuolatos auga, o artimiausiu metu jų pardavimai turėtų pasiekti įspūdingą ribą. Didelį susidomėjimą įvairiais laikrodžiais pastebime ir mūsų skaitytojų rate, todėl šiandien turime Jums specialų pasiūlymą.

Internetinėje parduotuvėje „Colorsmap“ dabar parduodamas „Ticwris GTX“ išmanusis laikrodis, kurio kaina siekia vos 30,51 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą QZRCGK. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Taip pat norėtumėme atkreipti Jūsų dėmesį, kad tai yra ribotos trukmės pasiūlymas, todėl jeigu ketinate įsigyti – rekomenduojame nedelsti, o žemiau rasite papildomos informacijos apie šį produktą.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Tiesa, „Colorsmap“ turi ir keletą kitų įdomių pasiūlymų. Paspaudę čia, Jūs galite įsigyti „Kospet Prime 2“ išmanųjį laikrodį, kuris su nuolaidos kodu HLI2J3 kainuos tik 168,68 euro. Na, o jeigu ieškote laikrodžio, kuris pakeistų Jūsų telefoną – tuomet siūlome atkreipti dėmesį į „Ticwris Max“, kurio kaina siekia vos 123,76 euro. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o taip pat nepamirškite nurodyti nuolaidos kodo PT2XGE.

Šeštadienio pasiūlymas: išskirtinai atrodantis ir kraujospūdį matuojantis laikrodis - vos €36

Jeigu reikėtų apibūdinti „Ticwris GTX” dizainą, pirma į galvą šaunanti idėja - laikrodžio ir išmaniosios apyrankės hibridas. Iš pastarosios jis paveldėjo ilgą ir siaurą kampuotą formą, o iš laikrodžio - dydį. Kitaip tariant, šis įrenginys patiks mėgstantiems stačiakampius laikrodžius ir norintiems išsiskirti iš nuobodžios dėvimų prietaisų masės. Be to, kadangi korpusas iš vidinės pusės yra lenktas, segėti „Ticwris GTX” bus vienas malonumas. Taip pat nereikės jaudintis, jei šį laikrodį netyčia sušlapinsite - apie jo atsparumą vandeniui liudija IP68 sertifikatas, o atsparumą smūgiams užtikrins metalinis rėmas.

Pereinant prie ekrano, svarbiausia jo savybė - 1,91 colio įstrižainė, kuri yra beveik du kartus didesnė už tą, kurią randame „Xiaomi Mi Band” apyrankėse. Tai reiškia, kad šiame šviesiame ir spalvotame ekrane turinį įžiūrėti bus daug lengviau, valdyti laikrodį - paprasčiau ir patogiau. Puiki raiška taip pat užtikrina, kad matricoje labai patraukliai atrodys virtualūs laikrodžio ciferblatai, kuriuos lengvai bus galima pritaikyti prie savo aprangos.

210126-161523

Koks gi šiuolaikinis išmanusis laikrodis be fizinės veiklos sekimo galimybių? „Ticwris GTX” turi pulso matuoklį, kuris gali būti užprogramuotas sekti jūsų širdies susitraukimų dažnį kas 5 minutes 24h per parą. Taip gausite daugiau informacijos apie tai, kiek aktyvus buvote per dieną ir kaip stresas privertė jūsų širdį plakti greičiau. Taip pat yra kraujo prisotinimo deguonimi matavimo funkcija, kurią itin vertina atletai, stebėdami, kada laikas baigti sportuoti ir ar treniruotė buvo efektyvi buvo efektyvi. Na, o daugeliui lietuvių turėtų patikti kraujospūdžio matavimo galimybė, kuri leis bent apytiksliai žinoti šį svarbų parametrą ir suteiks galimybę tai daryti visur ir visada - net ir tada, kai po ranka neturite tam skirto aparato.

210126-161548

Be įprasto žingsnių skaičiavimo „Ticwris GTX” gali sekti daugybę įvairių sportinių veiklų, pradedant bėgimu, važiavimu dviračiu, plaukimu, krepšiniu ir baigiant įprastu svorių kilnojimu ar šokiais. Duomenys apie atstumus, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus nuolat sinchronizuojami su išmaniuoju telefonu, tad lengvai galėsite sekti savo aktyvumą.

„Ticwris GTX” su išmaniuoju telefonu komunikuoja naujausiu Bluetooth 5.0 ryšiu. Tai garantuoja kur kas stabilesnį veikimą, mažiau atsitiktinių atsijungimų bei dar mažesnes energijos sąnaudas.

210126-161652

Kalbant apie išmanias funkcijas, jų čia tikrai pakanka. „Ticwris GTX” gali atvaizduoti pranešimus iš telefono, rodyti informaciją apie orus, leisti lengvai perjungti grojančią dainą (patogu, kai telefonas kišenėje ar krepšyje), veikti kaip malonus žadintuvas, priminti, kai pernelyg ilgai užsisėdite ir netgi priminti, kai jums reikia išgerti vaistų.

Na, o geriausia dalis yra „Ticwris GTX” baterija. Gamintojo teigimu, naudojant įprastai, ji turėtų atlaikyti net iki 30 dienų, Tai yra tiesiog puikus rezultatas, turint galvoje, jog dar visai neseniai daugiau pora dienų vienu įkrovimu buvo didelis pasiekimas.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas