Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Puikus išmanusis laikrodis rudeniui: stilingas ir itin funkcionalus „Magic 4“ dabar nekainuoja nė 25€

Puikus išmanusis laikrodis rudeniui: stilingas ir itin funkcionalus „Magic 4“ dabar nekainuoja nė 25€

Partnerio turinys

2021-09-29, 15:35

​Išmanieji laikrodžiai, nepaisant optimistiškų ekspertų prognozių, taip ir nepasiekė tos šlovės, kuria mėgavosi išmanieji telefonai. Priežasčių galima vardinti daug - besidubliuojančios ir prastai veikiančios funkcijos, didelė kaina, na, ir svarbiausia - trumpas baterijos gyvavimo laikas. Tačiau technologijos nestovi vietoje ir visų šių trūkumų neturintį prietaisą, kuris dar ir gali pasigirti tokiomis naudingomis funkcijomis, kaip kraujospūdžio matavimas, galima nusipirkti už tikrai krikščionišką sumą.

Kinijos kompanija „Kospet“ visai neseniai išleido naują „Magic“ serijos išmanųjį laikrodį, kurį dabar galima įsigyti už itin žemą kainą. Mūsų partnerių, „Wiibuying“, internetinėje parduotuvėje dabar puiki proga įsigyti naująjį „Kospet Magic 4“, kurio kaina siekia vos 24,93 eurus, o norėdami jį įsigyti – spauskite čia. Tiesa, nepamirškite nurodyti nuolaidos kodo WIIMAG4, kuris suteiks Jums mūsų minimą nuolaidą.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Kospet-Magic-4-6

Naujausis „Kospet Magic 4“ pasižymi gerokai patobulintu dizainu, lyginant su senesniu „Magic 3“ modeliu. Šįsyk panaudotas apvalaus laikrodžio dizainas, o pirkėjai gali rinktis iš dviejų skirtingų spalvų – juodos arba rožinės. Priekinėje dalyje montuojamas 1,32 colio įstrižainės ekranas ypatingas ne tik jį dengiančiu lenktu stiklu, bet ir savo vaizdu. 360x360 rezoliucija šiame ekranėlyje leis patogiai ir ryškiai matyti visą informaciją. Be to, mažesni rėmai ir platūs matymo kampai leis džiaugtis nuostabiai atrodančiais virtualiais laikrodžio ciferblatais, kurių vartotojui siūloma net 50.

Kospet-Magic-4-2

Gamintojas labai didžiuojasi, kad net ir naudojantis laikrodžiu maksimaliai aktyviai talpi jo baterija atlaikys mažiausiai savaitę. Tuo metu „Kospet Magic” naudojant tik kaip įprastą laikrodį jo baterijos įkrauti nereikės net iki 1 mėnesio. Tokiems rezultatams pasiekti, laikrodyje įmontuota 230 mAh talpos baterija.

Kospet-Magic-4-5

Koks gi šiuolaikinis laikrodis be sporto funkcijų, tiesa? „Kospet Magic 4”, net ir būdamas toks nebrangus, geba sekti ne tik pulsą, bet ir pastaruoju metu mada tapusį kraujo prisotinimą deguonimi. Šie parametrai padės geriau stebėti kūno reakciją į krūvį ir pagal tai keisti treniruotės režimą. Kalbant apie sporto šakų sekimo režimus, jų čia yra net 20, tarp kurių yra ne tik bėgiojimas, bet ir atsilenkimų skaičiavimas ir svorių kilnojimo režimas.

Kospet-Magic-4-4

Išmanusis laikrodis taip tiksliai skaičiuoja žingsnius, gali priminti, kada reikia išgerti vandens, bei sekti miegą, jei, žinoma, galite užmigti su juo ant rankos. Su telefonu „Kospet Magic 4” komunikuoja stabiliu naujos kartos „Bluetooth 5.0” ryšiu, todėl neturėtų kilti jokių sujungimo problemų. Laikrodis galės rodyti ne tik laiką, bet ir pranešimus iš jūsų išmaniojo, leis atmesti arba atsiliepti į skambutį, kontroliuoti telefone grojančią muziką, jo neištraukiant iš kišenės, ir greitai patikrinti orus.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Temos: Kospet
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas