Stebuklinga diena: siūlome įsigyti galingiausią išmanųjį laikrodį pasaulyje

Stebuklinga diena: siūlome įsigyti galingiausią išmanųjį laikrodį pasaulyje

Partnerio turinys

2021-08-06, 17:00

Išmaniųjų laikrodžių industrija per pastaruosius kelerius metus smarkiai pasikeitė. Visai neseniai tikėjomės, kad šioje rinkoje, kaip ir telefonų pasaulyje, dominuos „Apple Watch” ir daugybė „Google” vystomos „Wear OS” operacinės sistemos įrenginių, tačiau taip nenutiko. Rinką užpildė daugybė nebrangių išmaniųjų apyrankių ir laikrodžių su apkarpytomis funkcijomis ir primityvia programine įranga. Laimė šiuo keliu žengia ne visi. Šiandien savo skaitytojams norime papasakoti apie „Kospet Optimus 2” išmanųjį laikrodį, kuris savo galia ir funkcionalumu kaip lygus su lygiu gali rungtis su visaverčiu išmaniuoju telefonu.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą WIIKOPMU, neįtikėtinos galios „Kospet Optimus 2” išmanųjį laikrodį įsigysite vos už 157,11 euro. Be to, pasirinkus „Priority Line” siutimą prekė ateis be papildomų mokesčių.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

Daugiau apie „Kospet Optimus 2”

Screenshot-at-Aug-06-15-22-49

Pirmas dalykas, kurį pastebėsite išsipakavę „Kospet Optimus 2”, yra jo masyvumas. Kadangi įrenginyje gamintojui reikėjo sutalpinti daugybę įvairių mikroschemų ir milžinišką baterija, prietaiso korpusas tapo didelis ir labiausiai patikti turėtų stambių laikrodžių gerbėjams. Jo korpusas gaminamas iš keramikos. „Kospet Optimus 2”, dešiniajame šone įrengti su mygtukai primena klasikinių laikrodžių karūnėles, todėl ant jūsų riešo prelegentas atrodys išties solidžiai.

Screenshot-at-Aug-06-15-24-06

Su laikrodžiu komplektuojama juoda silikoninė apyrankė, nebijanti prakaito ir drėgmės, tačiau esant reikalui ją nesunkiai galite pakeisti odine.

Pirma sritis, kur pradeda matytis tokio didžiulio korpuso privalumas, yra ekranas. Kompanija sumontavo vieną kokybiškiausių matricų rinkoje, kurios įstrižainė siekia net 1,6 colio. 400x400 rezoliucija garantuoja net 354 pikselių colyje, kuris lenkia „iPhone” telefonams. Be to, IPS technologija garantuos šviesų vaizdą ir puikius matymo kampus. Nuostabią vaizdo kokybę išnaudos daugybė virtualių laikrodžio ciferblatų - nuo labai tikroviškų ir klasikinius laikrodžius atkartojančių iki linksmų ir modernių.

Screenshot-at-Aug-06-15-25-25

Vis dėlto pagrindinė „Kospet Optimus 2” stiprybė slypi jo viduje. Laikrodyje įdiegta 4GB operatyviosios ir 64GB vidinės atminties, o sklandesniu nei bet kokio kito laikrodžio veikimu rūpinasi modernus 4 branduolių lustas. Ką tai reiškia? Šiuos komponentus galėtume sudėti į išmanųjį telefoną ir jis veiktų kuo puikiausiai. Dėl šios priežasties „Optimus 2” veikia ne kokia nors apkarpyta „Wear OS” ar kokia primityvi kiniška operacinė sistemas, o visavertė Android 9.1. Dėl šios priežasties laikrodyje yra „Play Store” aplikacijų parduotuvėje, kuri leis atsisiųsti visas jūsų telefone naudojamas programėles. Ar gali būti kas nors geriau, nei ant riešo bet kurią sekundę galėti atsidaryti „Chrome” naršyklę, pažiūrėti „YouTube” ar sužaisti kokį nesudėtingą žaidimą?

Screenshot-at-Aug-06-15-27-32

Kadangi tokios galios reikia ne visada, gamintojas sumontavo ir antrą lustą, kuris taupys bateriją atliekant nesudėtingas užduotis, tokias kaip sportinės veiklos sekimas.

Screenshot-at-Aug-06-15-28-46

„Kospet Optimus 2” netgi turi SIM kortelių stalčiuką, todėl jį galite naudoti kaip išmanųjį telefoną - skambinti ir girdėti pašnekovą per įmontuotą garsiakalbį ir džiaugtis sparčiu 4G internetu bet kur ir bet kada. Tačiau to daryti nebūtina - „Kospet Optimus 2” gali prisijungti prie jūsų telefono ir veikti kaip visi įprasti išmanieji laikrodžiai. Kitaip tariant, rodyti pranešimus, orus, skaičiuoti žingsnius, matuoti pulsą, sekti įvairių sporto šakų treniruočių rezultatus, jau nekalbant apie visavertę „Google Maps” navigaciją dėl GPS imtuvo.

1000_06动态

Iš įdomesnių dalykų netgi galima paminėti geros kokybės 13MP megapikselių besisukiojančią kamerą. Tai reiškia, kad laikrodžiu galima užfiksuoti ne tik asmenukę, bet ir aplinką - patogu, jei staiga kažką reikia nufotografuoti, o telefono nėra po ranka

Screenshot-at-Aug-06-15-30-19

Kalbant apie bateriją, „Kospet Optimus 2” atveju jos talpa siekia net 1260mAh - apie 4 kartus daugiau negu įprastuose išmaniuosiuose laikrodžiuose. Toks milžiniškas akumuliatorius garantuoja, kad naudodamiesi šiuo prietaisu kaip atskiru įrenginiu jį turėsite krauti kas 36 valandas, o dėvėdami kaip įprastą išmanų laikrodį - dar rečiau. Tikrai puikus rezultatas, turint galvoje, kad savo telefonus krauname kasdien.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą WIIKOPMU, neįtikėtinos galios „Kospet Optimus 2” išmanųjį laikrodį įsigysite vos už 157,11 euro. Be to, pasirinkus „Priority Line” siutimą prekė ateis be papildomų mokesčių.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas