Stilingas ir galingas „Xiaomi“ išmanusis laikrodis parduodamas už ypatingą kainą: nepraleiskite progos įsigyti!

Stilingas ir galingas „Xiaomi“ išmanusis laikrodis parduodamas už ypatingą kainą: nepraleiskite progos įsigyti!

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ pristatinėti nereikia, nes daugelis ją ir jos produkciją žino kuo puikiausiai. Vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų kiekvienais metais pristato daugybę įvairiausių produktų, o praėjusių metų pradžioje buvo pademonstruotas ir puikaus dizaino išmanusis laikrodis „Mi Watch“. Tuomet jis kainavo kone 200 eurų, tačiau dabar jį galima įsigyti už ypatingą kainą.

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ dabar galite įsigyti naująjį „Mi Watch“ laikrodį vos už 97,93 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą W5EA029D4B512001. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia, o žemiau pateikiame Jums daugiau informacijos apie šį „Xiaomi“ sukurtą šedevrą.

Naujausias „Xiaomi“ išmanusis laikrodis pasirodė prekyboje, nepraleiskite progos įsigyti savo „Mi Watch“ jau dabar!

Naujasis laikrodis pasižymi kvadratiniu 1,78 colio AMOLED ekranu, apsaugotu safyriniu stiklu, o laikrodžio korpusas pagamintas iš aliuminio. Dešinėje įrenginio pusėje rasime karūnėlę, kuri skirta patogesniam laikrodžio valdymui, kiek žemiau įmontuotas daugiafunkcis mygtukas, o viduryje, tarp karūnėlės ir mygtuko, mikrofonas. Kitoje pusėje randame garsiakalbį ir mikrofoną, o apvertę laikrodį matome širdies pulso matuoklį ir krovimo jungtį.

Kartu su naujuoju „Mi Watch“ komplektuojama fluoro gumos apyrankė, kuri yra anti-alerginė ir draugiška odai. Spalvų gama, nors ir nedidelė, tačiau turi pagrindines ir populiariausias guminių apyrankių spalvas: baltą, mėlyną, sidabro ir juodą. Taip pat šią apyrankę galėsite išimti ir pakeisti kokia nors kita.

„Xiaomi Mi Watch“ viduje slepia specialiai išmaniesiems laikrodžiams kurtą „Snapdragon Wear 3100 4G“ lustą, turintį keturis „Cortex A7“ branduolius, veikiančius 1,2 GHz taktiniu dažniu. Gamintojas teigia, jog šis įrenginys yra pirmasis, naudojantis „Snapdragon Wear 3100 4G“ lustą, nes kiek anksčiau išleistas „Fossil Gen 5“ laikrodis neturi 4G palaikymo.

Visgi būtina paminėti, jog naujasis „Xiaomi“ kūrinys turi vieną iš didžiausių baterijų išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Minėtoji baterija pasižymi 570 mAh talpa, kai, pavyzdžiui, „Huawei Watch GT 2“ pasižymi 455 mAh, „Galaxy Watch Active 2“ – 340 mAh, na, o „Apple Watch Series 5“ – vos 296 mAh baterijų talpomis. Nors „Mi Watch“ baterijos talpa atrodo įspūdingai, visgi realybė gali kiek nuliūdinti: gamintojas teigia, jog laikrodis vienu krovimu gali išgyventi iki 36 valandų.

Kaip jau minėjome, „Xiaomi Mi Watch“ dabar parduodamas už 97,93 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą W5EA029D4B512001. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 1

Strazdas

Tekste or nuorodoje visiškai skirtingi telefonai. Autorius rašo apie mi watch su Wear OS, kuria skirtas Kinijos rinkai ir yra metų senumo, tuo tarpu nuorodoje naujas modelis.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas