Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Tobulas išmanusis laikrodis vasarai: 35 dienos vienu įkrovimu, gražus dizainas ir vos €28 kaina

Tobulas išmanusis laikrodis vasarai: 35 dienos vienu įkrovimu, gražus dizainas ir vos €28 kaina

Ignas Petrikonis

2021-04-29, 21:10

Ne paslaptis, kad nenumaldomai artėjanti vasara bus labai panaši į pernykštę. Ilgus mėnesius karantino seife uždaryti sėdėję žmonės nekantraudami laukia, kada galės sėsti į lėktuvus ar automobilius ir lėkti atostogų. Vieni tam ruošiasi degindami karantino kilogramus sporto salėje, o kiti ieškodami naujų drabužių. Mūsų nuomone, šią vasarą papildomai praskaidrinti galite pasitikdami ją su nauju stilingu išmaniuoju laikrodžiu ant riešo, kuris turės visas reikalingiausias funkcijas ir nenukankins per šiuos metus sulysusios piniginės. Šiandien kaip tik turime tokį pasiūlymą.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti ką tik išleistą nuostabaus dizaino „Kospet Magic 3” laikrodį vos už 28,13 eur. Jokių nuolaidos kodų šįkart įvedinėti nereikia, o pardavėjas į šią kainą įtraukė ir mokesčių išvengiantį pristatymą.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Daugiau apie „Kospet Magic 3”

Turbūt nenustebinsime faktu, kad pigesnių išmaniųjų laikrodžių kūrėjai labai dažnai kurdami dizainą primerkia akį ir savo pastangas sukoncentruoja į techninę dalį. Dėl šios priežasties šie nebrangūs įrenginiai atrodo lyg vienodi plastmasiukai, kuriuos segtis ant riešo einant į solidesnį susitikimą yra šiokia tokia gėda.

210429-200617

„Kospet” šiemet nuspendė šią tradiciją sulaužyti ir prie „Magic 3” dizaino paplušėjo iš peties. Laikrodžio forma atitinka visas naujausias šių dienų tendencijas - yra kampuota ir šiek tiek užapvalinti, kas leidžia šiam modeliui ant riešo atrodyti lyg sumažintam „iPhone 12”. Taip pat bendrovė nepagailėjo pinigų ir ekraną padengė lenktu 3D stiklu, kas anksčiau būdavo tik pačių brangiausių produktų atributas. Pridėkime korpusui naudojamą metalą, solidžią spalvą ir turime tai, ką ne gėda segtis ant riešo jokia proga. Maža to, šis „Kospet Magic 3” netgi turi IP68 atsparumą vandeniui ir dulkėms, tad tikrai nebijos lietaus ar atsitiktinio panardinimo.

210429-200640

Priekinėje dalyje montuojamas 1,71 colio įstrižainės ekranas ypatingas ne tik jį dengiančiu lenktu stiklu, bet ir savo vaizdu. 280x320 rezoliucija šiame ekranėlyje leis patogiai ir ryškiai matyti visą informaciją. Be to, mažesni rėmai ir platūs matymo kampai leis džiaugtis nuostabiai atrodančiais virtualiais laikrodžio ciferblatais, kurių vartotojui siūloma net 50.

210429-200710

Koks gi šiuolaikinis laikrodis be sporto funkcijų, tiesa? „Kospet Magic 3”, net ir būdamas toks nebrangus, geba sekti ne tik pulsą, bet ir pastaruoju metu mada tapusį kraujo prisotinimą deguonimi. Šie parametrai padės geriau stebėti kūno reakciją į krūvį ir pagal tai keisti treniruotės režimą. Kalbant apie sporto šakų sekimo režimus, jų čia yra net 20, tarp kurių yra ne tik bėgiojimas, bet ir atsilenkimų skaičiavimas ir svorių kilnojimo režimas.

210429-200807

Išmanusis laikrodis taip tiksliai skaičiuoja žingsnius, gali priminti, kada reikia išgerti vandens, bei sekti miegą, jei, žinoma, galite užmigti su juo ant rankos.

210429-200831

Su telefonu „Kospet Magic 3” komunikuoja stabiliu naujos kartos „Bluetooth 5” ryšiu, todėl neturėtų kilti jokių sujungimo problemų. Laikrodis galės rodyti ne tik laiką, bet ir pranešimus iš jūsų išmaniojo, leis atmesti arba atsiliepti į skambutį, kontroliuoti telefone grojančią muziką, jo neištraukiant iš kišenės, ir greitai patikrinti orus.

210429-200910

Gamintojas labai didžiuojasi, kad net ir naudojantis laikrodžiu maksimaliai aktyviai talpi jo baterija atlaikys mažiausiai savaitę. Tuo metu „Kospet Magic” naudojant tik kaip įprastą laikrodį jo baterijos įkrauti nereikės net iki 1 mėnesio.

Kaip jau minėjome, tikrai nuostabi proga nusipirkti dar garuojančio šviežumo laikrodį ir pasitikti vasarą išmaniai bei stilingai. Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti ką tik išleistą nuostabaus dizaino „Kospet Magic 3” laikrodį vos už 28,13 eur. Jokių nuolaidos kodų šįkart įvedinėti nereikia, o pardavėjas į šią kainą įtraukė ir mokesčių išvengiantį pristatymą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas