Tobulas išmanusis laikrodis vasarai: stilingas ir nekainuoja nė €25

Ne paslaptis, kad įsibėgėjanti vasara bus labai panaši į pernykštę. Ilgus mėnesius karantino seife uždaryti sėdėję žmonės nekantraudami laukia, kada galės sėsti į lėktuvus ar automobilius ir lėkti atostogų. Vieni tam ruošiasi degindami karantino kilogramus sporto salėje, o kiti ieškodami naujų drabužių. Mūsų nuomone, šią vasarą papildomai praskaidrinti galite pasitikdami ją su nauju stilingu išmaniuoju laikrodžiu ant riešo, kuris turės visas reikalingiausias funkcijas ir nenukankins per šiuos metus sulysusios piniginės. Šiandien kaip tik turime tokį pasiūlymą.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti nuostabaus dizaino „Runfengte Z26” vos už 22,23 euro. Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas.

Daugiau apie „Runfengte Z26”

​Turbūt nenustebinsime faktu, kad pigesnių išmaniųjų laikrodžių kūrėjai labai dažnai kurdami dizainą primerkia akį ir savo pastangas sukoncentruoja į techninę dalį. Dėl šios priežasties šie nebrangūs įrenginiai atrodo lyg vienodi plastmasiukai, kuriuos segtis ant riešo einant į solidesnį susitikimą yra šiokia tokia gėda.

„Runfengte” šiemet nuspendė šią tradiciją sulaužyti ir prie „Z26” dizaino paplušėjo iš peties. Laikrodžio forma atitinka visas naujausias šių dienų tendencijas - yra apvali ir šiek tiek kampuota, kas leidžia šiam modeliui ant riešo atrodyti lyg neįtikėtinai solidžiai. Maža to, šis „Runfengte Z26” netgi turi IP67 atsparumą vandeniui ir dulkėms, tad tikrai nebijos lietaus ar atsitiktinio panardinimo.

​Priekinėje dalyje montuojamas 1,54 colio įstrižainės ekranas ypatingas ne tik apvalia forma, bet ir savo vaizdu. Didelė rezoliucija šiame ekranėlyje leis patogiai ir ryškiai matyti visą informaciją. Be to, mažesni rėmai ir platūs matymo kampai leis džiaugtis nuostabiai atrodančiais virtualiais laikrodžio ciferblatais, kurių vartotojui siūloma visa krūva.

​Koks gi šiuolaikinis laikrodis be sporto funkcijų, tiesa? „Runfengte Z26” net ir būdamas toks nebrangus, geba sekti ne tik pulsą, bet ir pastaruoju metu mada tapusį kraujo prisotinimą deguonimi. Šie parametrai padės geriau stebėti kūno reakciją į krūvį ir pagal tai keisti treniruotės režimą. Kalbant apie sporto šakų sekimo režimus, jų čia yra labai nemaža.

​Išmanusis laikrodis taip tiksliai skaičiuoja žingsnius, gali priminti, kada reikia išgerti vandens, bei sekti miegą, jei, žinoma, galite užmigti su juo ant rankos.

​Su telefonu „Runfengte Z26” komunikuoja stabiliu „Bluetooth” ryšiu, todėl neturėtų kilti jokių sujungimo problemų. Laikrodis galės rodyti ne tik laiką, bet ir pranešimus iš jūsų išmaniojo, leis atmesti arba atsiliepti į skambutį, kontroliuoti telefone grojančią muziką, jo neištraukiant iš kišenės, ir greitai patikrinti orus.​

Gamintojas labai didžiuojasi, kad net ir naudojantis laikrodžiu maksimaliai aktyviai talpi jo baterija atlaikys mažiausiai savaitę. Tuo metu „Runfengte Z26” naudojant tik kaip įprastą laikrodį jo baterijos įkrauti nereikės net iki 1 mėnesio.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą galite įsigyti nuostabaus dizaino „Runfengte Z26” vos už 22,23 euro. Į kainą įskaičiuotas greitas ir mokesčių išvengiantis „Priority Line” siuntimas.

Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, galimai uždirbame komisinius. Plačiau.

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas