Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

3 priežastys, kodėl į rudeninį pasivaikščiojimą reikėtų pasiimti savo išmanųjį laikrodį

3 priežastys, kodėl į rudeninį pasivaikščiojimą reikėtų pasiimti savo išmanųjį laikrodį

Pranešimas spaudai

2021-09-28, 14:00

Rudenėjanti gamta ir grynas oras gali išvilioti pasivaikščioti net ir didžiausius namisėdas. Visgi norint pasigrožėti gamtos teikiamomis grožybėmis bei aktyviai praleisti laisvalaikį, reikia ir atitinkamo pasiruošimo. Tam, kad reikalingų pasiimti daiktų sąrašo dydis neužgožtų pažinimo džiaugsmo, į savo žygį rekomenduotina pasiimti ir išmanųjį laikrodį.

„Leisti laiką gamtoje, ypač, kai atsiskleidžia visas rudens grožis, patinka daugeliui. Įprasta ir tai, kad kaskart išsiruošus į rudeninį pasivaikščiojimą nepamirštame savo išmaniojo telefono, nes norime pasidaryti daug gražių nuotraukų. Kita vertus, šiandien vis labiau tokių pasivaikščiojimų metu gali praversti ir kitas įrenginys – išmanusis laikrodis. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto pasivaikščiojimo maršruto ar trukmės, tikėtina, galite susidurti su skirtingais iššūkiais. Laimei, šiandien išmanusis laikrodis gali padėti beveik visus juos įveikti“, – teigia „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje Urtė Eidžiūnaitė.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Ekspertė dalinasi 3 populiariais rudeninių pasivaikščiojimų maršrutais ir išskiria, kaip kiekviename jų mums šiandien gali pasitarnauti išmanusis laikrodis:

Ribiškių takas: tikslus savijautos stebėjimas

Huawei-Watch-GT-2_Tele2-Inovacijų-biuro-nuotrauka

Vilnius jau ne vienerius metus tituluojamas kaip vienas žaliausių Europos miestų. Lietuvos sostinė tikrai išskirtinė ypatingai dideliu žaliuoju plotu, užimančiu miesto teritoriją. Todėl nenuostabu, kad būtent čia yra ne vienas pasivaikščiojimams tinkantis takas. Pavyzdžiui, Vilniuje esantis Pavilnių regioninis parkas akį traukia savo stačiais kalvynais ir unikaliu Vilnios slėniu. Būtent Pavilnių regioniniame parke yra Ribiškių takas, nuo kurio kalvelių atsiveria įspūdingos panoramos, susiliejančios su greta esančiu mišku. Visai šalia tako galima aplankyti ir Ribiškių dvaro vietą bei egzotiškai skambantį vabzdžių viešbutį.

„Statūs pakilimai ir nusileidimai bet kokiame maršrute pareikalauja nemažai ištvermės. Todėl aktyvaus laisvalaikio fone nereikėtų pamiršti savo sveikatos stebėjimo. Ypač tais atvejais, kai aktyvesniems pasivaikščiojimams išsiruošiame rečiau. Todėl ant riešo gerai segėti išmanųjį laikrodį – jis tikrai padės neviršyti savo galimybių. Šiandien šiame išmaniajame įrenginyje telpa išties daug sveikatos stebėjimui skirtų funkcijų: visą parą veikiantis širdies ritmo matuoklis, tikslus žingsniamatis, odos temperatūros matuoklis, kompasas ir kitos. Šiuolaikinis išmanusis laikrodis pasitarnaus net mėgstantiems laisvalaikį leisti kalnuotose vietovėse – juose dažnai įmontuoti ir tikslūs barometrai. Todėl į bet kokį ilgesnį pasivaikščiojimą rekomenduojama pasiimti išmanųjį laikrodį vien tam, kad aktyvios veiklos metu savo sveikatos bei gamtos stebėjimas nesukeltų jokių rūpesčių“, – pataria U. Eidžiūnaitė.

Markučių parkas: gera vieta eSim testui

Huawei-Watch-3-Pro-veikimas

Gyvenantys Vilniuje, bet norintys bent trumpam pabėgti į gamtos užuovėją, vis dažniau renkasi Markučių parką. Šiam parkui išskirtinumo teikia miškingos kalvos, o papildomu traukos tašku tampa šalia esantys išpuoselėti tvenkiniai. Angliško stiliaus parkas tinka visiems, kurie nori praleisti ramią popietę gamtos apsuptyje. Beje, norinčius ne tik pasivaikščioti, bet ir sužinoti daugiau, gali nustebinti visai šalia įsikūręs Aleksandro Puškino muziejus, kurio vyriausiam sūnui Markučių parkas ilgą laiką ir priklausė.

„Net ir išėjus pasivaikščioti visuomet norime išlikti bet kada pasiekiami. Visgi ne visi mėgsta ar nori su savimi nešiotis išmanųjį telefoną. Kita vertus, šiandien šį įrenginį, bent jau pasivaikščiojimų metu, kuo puikiausiai gali pakeisti ir išmanusis laikrodis. Pavyzdžiui, „Huawei Watch 3 Pro“ palaiko „eSIM“ technologiją, todėl gali veikti kaip atskiras įrenginys ryšiui palaikyti. Su šiuo laikrodžiu galite skambinti, klausytis muzikos bei siųstis programėles net jei telefonas liko namuose. Be to, ryšio palaikymas įmanomas ir ekstremaliomis sąlygomis – jei žmogus parkrinta ir negali pajudėti, laikrodis suaktyvina pagalbos režimą ir apie įvykį praneša nustatytiems kontaktams“, – dalinasi ekspertė.

Karmazinų pažintinis takas: išbandymas sporto funkcijoms

rsz_huawei-watch-3-pro-sportas

Tiems, kam Vilniaus miestas darosi per mažas ir pailsėti norėtų kur nors toliau, greičiausiai jau girdėtas maždaug 40 km nuo miesto centro nutolęs Karmazinų pažintinis takas. Bevaikštant šiuo taku galima išvysti plačiausią Neries upės vietą visame Neries regioniniame parke. O netoli upės yra įrengtos pavėsinės, tad atsineštais pietumis galėsite džiaugtis pačioje gamtos širdyje. Be to, drąsiausieji gali užkopti į šalia esantį 60 metrų aukščio Velniakampio skardį, nuo kurio atsiveria išskirtinė panorama.

„Išvykos į pažintinius takus nebūtinai turi būti vien poilsinės. Dažnas poilsiautojas gamtos ramybę bando derinti su aktyviu fiziniu judėjimu. Tam, vėlgi, labai tinkamas būtent išmanusis laikrodis, nes jame būna visoms įmanomoms sporto veikloms (bėgimui, plaukimui, žygiavimui ir kt.) pritaikytų sporto režimų. Pavyzdžiui, sumanius pažintiniu taku ne eiti, o bėgti ir aktyvavus bėgimo treniruotės režimą, laikrodyje pradeda veikti virtualus asmeninis treneris. Jis kiekviename bėgimo etape nurodo, kiek laiko reikės bėgti, pasiūlo optimalų bėgimo tempą, nurodo, kaip teisingai atlikti pratimus bei fiksuoja daromą pažangą. Be to, viso judėjimo metu laikrodis nurodo vartotojo širdies ritmą ir greitį. Apibendrintai, išmanaus laikrodžio savininkai yra prižiūrimi ir konsultuojami, tad yra užtikrinama, kad aktyvus sportas nesukeltų nepageidaujamų pasekmių“, – sako U. Eidžiūnaitė.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas