Aiškėja naujų „Samsung“ laikrodžių kainos: norintys atsinaujinti turės gerokai paploninti piniginę

Internete jau kuris laikas netyla apie „Samsung“ kuriamus naujus išmaniuosius laikrodžius. Daugelis su nekantrumu laukia „Watch4“ serijos pristatymo, kurią šiemet papildys ir klasikinį laikrodį primenantis produktas.

Kiek anksčiau, viešoje erdvėje pasirodė galimos naujųjų „Samsung“ laikrodžių nuotraukos, o dabar aiškėja ir galimos jų kainos. Kaip žinia, gamintojas ketina pristatyti dviejų dydžių „Galaxy Watch4“ įrenginius – 40 mm ir 44 mm. Pranešama, kad mažesnis variantas turėtų kainuoti maždaug 350-370 eurų, o didesnis modelis bus parduodamas už 380-400 eurų. Abiejų dydžių modeliai turėtų būti prieinami juodos, sidabrinės, žalios bei auksinės spalvų.

Tuo pačiu, aiškėja ir galima „Samsung Galaxy Watch4 Classic“ kaina. Visų pirma, šie klasikiniai laikrodžiai bus dviejų skirtingų dydžių – tai 42 mm arba 46 mm, o pirkėjai juos galės įsigyti juodos arba sidabrinės spalvos. Naujausia informacija rodo, kad mažesnis variantas kainuos maždaug 470-500 eurų, o už didesnį modelį teks mokėti 500-530 eurų.

Akivaizdų, kad didesni modeliai, kurie turės didesnius ekranus ir kiek talpesnes baterija, bus maždaug 30 eurų brangesni nei mažesni „Samsung Galaxy Watch4“ serijos variantai. Panašią strategiją gamintojas taiko jau ne vienerius metus, todėl būtent toks kainų skirtumas neturėtų kelti nuostabos.

Tikėtina, kad abu išmanieji laikrodžiai bus pristatyti jau rugpjūčio mėnesį, kuomet įvyks „Unpacked“ spaudos konferencija. Joje tikimasi, jog „Samsung“ pristatys ne tik šiuos laikrodžius, bet ir naujausius sulenkiamus telefonus, o taip pat ir „Galaxy Buds2“ belaidžius ausinukus.


Tai

kad buds live , laikrodis ir telefonas per BT nesuderinami, faktas. Todėl juos ir duoda kaip dovanas, jau tokio daikto tikrai nepirkčiau. Beje , laiko klausimas kada samsung eis pailsėti, apple vietą sugalvojo imti.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas