Laikrodžiai

„Apple“ laikrodžiai gali sulaukti revoliucinio atnaujinimo: tokiomis savybėmis negali pasigirti joks kitas produktas, sužinokite ką sumąstė gamintojas

Neseniai paskelbtas „Apple“ patentas, kuriuo pasidalino „Apple Insider“, rodo, kad „Apple Watch“ apyrankių keitimas galbūt galės pasiūlyti daug daugiau nei tik mados išraišką.

„Apple“ laikrodžiai gali sulaukti revoliucinio atnaujinimo: tokiomis savybėmis negali pasigirti joks kitas produktas, sužinokite ką sumąstė gamintojas

Patente užsimenama apie dinaminių konfigūracijų ir suasmenintų nustatymų galimybes, kadangi „Apple“ tiria skirtingus apyrankės pritvirtinimo ir atjungimo būdus.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Patentas pavadintas „Nešiojamų elektroninių prietaisų apyrankių identifikavimas“ ir atskleidžia įmonės ateities „Apple Watch“ funkcionalumo viziją. Jame pristatoma apyrankių, kurias „Apple Watch“ identifikuoja, kad suaktyvintų konkrečias funkcijas ir nustatymus, koncepcija.

Šios inovacijos implikacijos yra vertos dėmesio ir intriguojančios. „Apple Watch“ galės atskirti apyrankės tipą, spalvą, modelį, dydį ir kitas išskirtines savybes, todėl galės pasirinkti ir atlikti atitinkamus veiksmus. Nesvarbu, ar tai būtų programų paleidimas, nustatymų reguliavimas ar pranešimų pritaikymas, „Apple Watch“ prisitaikys prie konkrečių apyrankės savybių.

Vien pakeitus apyrankę, „Apple Watch“ galės inicijuoti daugybę funkcijų, tokių kaip programų paleidimas, svetainių atidarymas, įspėjimų nustatymas ir daug daugiau. Šis dinaminis atsakas pagerins bendrą įrenginio naudojimą ir patogumą, pritaikydamas jį prie vartotojo poreikių.

Patente aprašomi įvairūs „Apple Watch“ apyrankių atpažinimo būdai. Jie apima QR kodų naudojimą, atspindinčius raštus ant apyrankių ar net konkrečių į laikrodį skleidžiamų šviesos bangų ilgių analizę. Įsivaizduokite, kad eidami į sporto salę užsisegate sportinę apyrankę, tada jūsų laikrodis tiesiog atidaro ir paleidžia mėgstamą treniruočių programą.

„Apple“ patente taip pat aprašomos situacijos, kai „Apple Watch“ seka ir registruoja apyrankės naudojimo informaciją. Šie duomenys gali apimti datas, laiką, trukmę, veiklą ir net kai kuriuos aplinkos veiksnius. Šios informacijos integravimas su sveikatos ir aplinkos duomenimis reiškia, kad „Apple Watch“ gali suteikti vartotojams suasmenintų įžvalgų ir rekomendacijų, o tai dar labiau pagerins naudotojų patirtį.

Nors apyrankių keitimo ir asmeninių konfigūracijų ateities „Apple Watch“ koncepcija yra žavi, mes vis dar nežinome, kada ši funkcija bus pasiekiama ir ar ji iš viso pasieks dienos šviesą. Tačiau yra tikimybė, kad daugiau apie tai sužinosime rugsėjį, kai tikriausiai bus atskleistas kitas „Apple Watch“ modelis.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-06-22, 17:57

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas