Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Atnaujinimų sulauks ir „Apple“ laikrodžiai: naujoji „watchOS 8“ leis naudoti portretus laikrodyje bei turės dar daugiau išmanių funkcijų

Atnaujinimų sulauks ir „Apple“ laikrodžiai: naujoji „watchOS 8“ leis naudoti portretus laikrodyje bei turės dar daugiau išmanių funkcijų

Lukas Snarskis

2021-06-08, 08:15

JAV milžinė „Apple“ vakar vakare surengė kasmetinę WWDC konferenciją, kurioje pristatė nemažai naujovių. Kompanijos atstovai paskelbė apie visų kuriamų operacinių sistemų atnaujinimus, o naujovių sulaukė ir „Apple“ laikrodžiuose naudojama „watchOS“ platforma.

Nesunku nuspėti, jog atnaujinta operacinė sistema bus žinoma kaip „watchOS 8“, o „Apple“ sukurtus išmaniuosius laikrodžius ji pasieks šių metų rudenį. Tiesa, pirmoji beta versija turėtų pasirodyti jau kitą mėnesį. Trumpai pažvelkime ką naujo ji galės pasiūlyti.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

watchOS-8-4

Visų pirma, „Apple Watch“ laikrodžiai, kurie veiks su šia operacinės sistemos versija, turės galimybę naudoti su „iPhone“ telefonais užfiksuotus portretus kaip ekrano paveikslėlį, o įdomiausia dalis ta, jog Jūsų atvaizdas bus rodomas priekyje laikrodyje atvaizduojamo laiko, ką galite puikiai matyti aukščiau esančioje iliustracijoje.

watchOS-8-3

Atnaujinimo sulauks ir „Photos“ aplikacija, kurioje bus gerokai patogiau peržiūrėti nuotraukas – jos bus pateikiamos tinklelio pavidalu, o taip pat bus suskirstytos į skirtingas kategorijas – tas kurios buvo pasidalintos, mėgiamiausios bei atsiminimai. Su „watchOS 8“ versijai, „Apple Watch“ savininkai įgaus galimybę pasidalinti nuotraukomis pasitelkiant „iMessage“ ar „Mail“ aplikacijas, o taip pat bus ir galimybė pridėti tekstą naudojant „Scribble“ ar „Dictation“.

watchOS-8-2

Dar viena naujovė turėtų patikti tiems, kurie dažnai susiduria su stresinėmis situacijomis. Po atnaujinimo Jūsų „Apple Watch“ galės atsiųsti Jums priminimą apie tai, jog Jums reikėtų nurimti, o taip pat siūlys įvairius dalykus, kurie padėtų mąstyti pozityviai. Kalbant apie Jūsų kvėpavimą, „watchOS 8“ suteiks galimybę fiksuoti Jūsų kvėpavimo ritmą miego metu ir tuo pačiu pranešti apie vykstančius pokyčius, jeigu tokie bus.

watchOS-8-1

Naujoji „watchOS 8“ taip pat leis susieti Jūsų išmanųjį laikrodį su išmaniaisiais automobilių raktais ar išmaniųjų namų raktais, naudojant „Ultra Wideband“ technologiją. Atnaujinimo sulaukė ir „Home“ programėlė, kuri dabar leis transliuoti žinutes namuose į „HomePod“ ar „HomePod mini“, valdyti išmaniąsias kameras ar kitus įrenginius.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas