Elegantiška išmaniojo laikrodžio alternatyva kasdienai – „Garmin“ Vívosmart 5 išmanioji apyrankė

Elegantiška išmaniojo laikrodžio alternatyva kasdienai – „Garmin“ Vívosmart 5 išmanioji apyrankė

Pranešimas spaudai

„Garmin“ sporto priemonių asortimentą papildė išmanioji apyrankė Vívosmart 5 – tai patogi naudoti išmaniojo laikrodžio alternatyva, kuri ne tik užtikrina esminių sveikatos ir sporto rodiklių stebėjimo funkcijas, bet ir yra elegantiško dizaino. Vívosmart 5 skirta klientams, ieškantiems paprastesnio savijautos stebėjimo sprendimo. Prietaisas užtikrina visas esmines „Garmin“ sveikatos ir sporto rodiklių stebėjimo funkcijas, skaičiuoja žingsnius, sudegintas kalorijas ir intensyvios veiklos minutes, jame taip pat įdiegta įvairių sportinių užsiėmimų programėlių. Patogiame didesniame ekrane lengvai perskaitysite išmaniuosius pranešimus tiesiog ant riešo.

„Mes suprantame, kad daug klientų teikia pirmenybę patogiai ir į akis nekrentančiai apyrankei, – pripažįsta Danas Bartelis, „Garmin“ pasaulinių pardavimų viceprezidentas. – Vívosmart 5 užtikrina visas reikiamas funkcijas, tačiau išlieka nepastebėta, kai jos nereikia, neatsižvelgiant į tai, ar apyrankę naudojate miegui, širdies veiklai, sportui ar paprasčiausiai pranešimams stebėti.“

Patogus dizainas ir gausybė funkcijų

Vívosmart-5

Vívosmart 5 turi patogų lengvai keičiamą dirželį, kuris prisitaikys prie kiekvieno riešo ir bus patogus dėvint tiek dieną, tiek naktį. Apyrankė turi ryškų, 66 % didesnį jutiklinį ekraną ir mygtukų sąsają. Įrenginį galima naudoti plaukiojant ar prausiantis duše; baterijos veikimo laikas taip pat įspūdingas – net iki 7 dienų.

Vívosmart 5 padeda naudotojams rūpintis savo sveikata, praneša apie per aukštą arba per žemą širdies veiklos dažnį. Miego kokybės kontrolės funkcija savo ruožtu suteikia vartotojams tiek kiekybinę, tiek kokybinę miego analizę, vertina nakties miegą pagal miego fazes, judesių kiekį, streso lygį ir kitus rodiklius. Vívosmart 5 taip pat stebi deguonies kiekį kraujyje (naktį, visą dieną arba pagal pageidavimą), kvėpavimą, kūno energijos lygį, streso lygį, suvartoto ir pašalinto vandens kiekį ir moterį sveikatą.

Sukurta aktyviam gyvenimo būdui

vivosmart5_HR_4002.21

Nepriklausomai nuo pasirinktos fizinės veiklos, Vívosmart 5 yra sukurta taip, kad tiesiog ant riešo galėtumėte pasiekti visas reikiamas sporto programėles. Ją galima sujungti su suderinamo išmaniojo telefono GPS ir nustatyti atstumą bei tempą vaikščiojant, bėgiojant, važiuojant dviračiu. The Fitness Age funkcija skatina vartotojus didinti aktyvumą, mažinti kūno riebalų kiekį ir lėtinti širdies ritmą ramybės būsenoje ir tokiu būdu pasiekti skaičių, kuri būtų mažesnis už jų chronologinį amžių.

Saugumo ir stebėjimo funkcijos suteikia ramybės jausmą būnant ne namie – kelias sekundes palaikius nuspaustą mygtuką vartotojo pasirinktam kontaktui bus išsiųsta žinutė su informacija apie buvimo vietą.

Prisijungę apyrankę prie suderinamo išmaniojo telefono, Vívosmart 5 vartotojai gali ant riešo peržiūrėti tekstinius pranešimus, kalendoriaus pranešimus, socialinių tinklų įspėjimus ir kt.

Vívosmart 5 rekomenduojama mažmeninės prekybos kaina yra 149,99 eurų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Garmin
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas