„Garmin“ laikrodžių turėtojams – puikios naujienos: dalis bendrovės produktų sulaukė naujų funkcijų, išbandyti galima jau dabar

Lukas Snarskis

2023-05-29, 15:10

0 komentarų

„Garmin“ šiandien praneša apie „Enduro™ 2“, „epix™ (Gen 2)“, „fēnix® 7 series“, „Forerunner®“ serijos, „Instinct® 2“ serijos ir „MARQ® (Gen 2)“ išmaniųjų laikrodžių programinės įrangos bei funkcijų atnaujinimus.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
„Garmin“ laikrodžių turėtojams – puikios naujienos: dalis bendrovės produktų sulaukė naujų funkcijų, išbandyti galima jau dabar

Naujosios funkcijos leis įrenginiais naudotis visapusiškiau. Į nemokamą programinę įrangą įtraukta riešo judesiais paremta bėgimo dinamikos funkcija, kliūčių ruožo režimas, tikslinių adaptyvių treniruočių programa ir dar daugiau.

Keletas svarbiausių šios nemokamos programinės įrangos versijos funkcijų:

  • Riešo judesiais paremta bėgimo dinamika: matuokite bėgimo dinamiką, pvz., ritmą, žingsnio ilgį, sąlyčio su žeme laiką ir dar daugiau tiesiai nuo riešo – nereikia jokios programėlės ar priedų.
  • Krūvio santykis: stebėkite savo trumpalaikio ir vidutinio laiko krūvio santykį, kad išliktumėte geros formos ir išvengtumėte nesėkmių.
  • Kliūčių ruožo režimas: stebėkite bėgimo laiką, kliūčių skaičių, širdies susitraukimų dažnį ir kitus kriterijus kliūčių ruože, o varžybų metu fiksuokite tarpinius laikus tarp bėgimo atkarpų ir kliūčių ruožų.
  • Aklimatizacijos gerinimas: stebėkite aklimatizacijos procentą ir sužinokite, kaip jūsų organizmas reaguoja į esamą aukštį virš jūros lygio.

Tikslingos adaptyvios važiavimo dviračiu treniruotės: gaukite kasdienių važiavimo dviračiu treniruočių rekomendacijas visai savaitei tiesiai į savo išmanųjį laikrodį. Treniruotės pritaikomos prie dviratininko rezultatų ir būsimų įvykių / varžybų poreikių, kurie bus įtraukti į individualų „Garmin Connect™“ kalendorių.

Nemokami programinės įrangos naujiniai jau įvedami suderinamuose įrenginiuose. Galite atnaujinti savo išmanųjį laikrodį įjungdami automatinius atnaujinimus iš savo įrenginio ir sinchronizuodami su „Garmin Connect“ arba naudodami „Garmin Express™“.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas