Laikrodžiai

„Garmin“ laikrodžių turėtojams – puikios naujienos: dalis bendrovės produktų sulaukė naujų funkcijų, išbandyti galima jau dabar

„Garmin“ šiandien praneša apie „Enduro™ 2“, „epix™ (Gen 2)“, „fēnix® 7 series“, „Forerunner®“ serijos, „Instinct® 2“ serijos ir „MARQ® (Gen 2)“ išmaniųjų laikrodžių programinės įrangos bei funkcijų atnaujinimus.

„Garmin“ laikrodžių turėtojams – puikios naujienos: dalis bendrovės produktų sulaukė naujų funkcijų, išbandyti galima jau dabar

Naujosios funkcijos leis įrenginiais naudotis visapusiškiau. Į nemokamą programinę įrangą įtraukta riešo judesiais paremta bėgimo dinamikos funkcija, kliūčių ruožo režimas, tikslinių adaptyvių treniruočių programa ir dar daugiau.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Keletas svarbiausių šios nemokamos programinės įrangos versijos funkcijų:

  • Riešo judesiais paremta bėgimo dinamika: matuokite bėgimo dinamiką, pvz., ritmą, žingsnio ilgį, sąlyčio su žeme laiką ir dar daugiau tiesiai nuo riešo – nereikia jokios programėlės ar priedų.
  • Krūvio santykis: stebėkite savo trumpalaikio ir vidutinio laiko krūvio santykį, kad išliktumėte geros formos ir išvengtumėte nesėkmių.
  • Kliūčių ruožo režimas: stebėkite bėgimo laiką, kliūčių skaičių, širdies susitraukimų dažnį ir kitus kriterijus kliūčių ruože, o varžybų metu fiksuokite tarpinius laikus tarp bėgimo atkarpų ir kliūčių ruožų.
  • Aklimatizacijos gerinimas: stebėkite aklimatizacijos procentą ir sužinokite, kaip jūsų organizmas reaguoja į esamą aukštį virš jūros lygio.

Tikslingos adaptyvios važiavimo dviračiu treniruotės: gaukite kasdienių važiavimo dviračiu treniruočių rekomendacijas visai savaitei tiesiai į savo išmanųjį laikrodį. Treniruotės pritaikomos prie dviratininko rezultatų ir būsimų įvykių / varžybų poreikių, kurie bus įtraukti į individualų „Garmin Connect™“ kalendorių.

Nemokami programinės įrangos naujiniai jau įvedami suderinamuose įrenginiuose. Galite atnaujinti savo išmanųjį laikrodį įjungdami automatinius atnaujinimus iš savo įrenginio ir sinchronizuodami su „Garmin Connect“ arba naudodami „Garmin Express™“.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas